HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-04-08 13:13:19

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 473
Punktów :   

Majówka z jogą w przyrodzie

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO                     
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE  www.tuiteraz.eu

zaprasza  28 kwietnia – 3 maja  2017 na warsztat

„Majówka z jogą w przyrodzie”
Prowadzi: Aneta Tarasewicz
    

Zapraszamy do spędzenia Majówki wśród malowniczych  lasów i jezior, aktywniej i zdrowiej niż zwykle – ćwicząc jogę,  spacerując, jeżdżąc na rowerach oraz wzmacniając orgaznizm lekką dietą detoksykującą i popijając zielone smoothi na świeżej trawie!
Zajęcia przewidziane są w godzinach przedpołudniowych i wieczornych, tak, aby całe popołudnie pozostało wolne na różne przyjemności w plenerze..

Zapraszamy rodziny z dziećmi  w każdym wieku  i  osoby indywidualne.  Dodatkowo będzie można skorzystać z jazd konnych w pobliskiej stadninie, sauny, masaży, ekologicznej kawiarenki  oraz bogatej biblioteki i videoteki ośrodka.

Nie siedź w domu -  przeznacz ten czas dla siebie – na przyjemności, zdrowie i odpoczynek- pełną regenerację swoich sił.  Przyjedź sama/sam lub z dzieckiem, mężem, partnerem. Osoba towarzysząca nie musi uczestniczyć w zajęciach, ponosi tylko koszt noclegu i wyżywienia. Cieszcie się wypoczynkiem i relaksem w pięknym otoczeniu natury. Z dawką ruchu lub totalnym lenistwem.

Wyjazdowy warsztat to okazja by oderwać się od codzienności,. Czasami to jedyny czas, który możemy poświęcić sobie, więc nie warto go zmarnować.


W programie:
•    joga klasyczna (hatha joga)
•     joga śmiechu
•     joga twarzy
•    oddech oczyszczający
•    Soul Body Fusion
•    lekka dieta detoksykująco – wzmacniajaca
•    zielone coctaile smoothi (warzywno – owocowe)
•    masaże


Joga akademicka - hatha joga
Sesje jogi przeznaczone są dla wszystkich –  początkujących i zaawansowanych.  Będziesz mógł poznać asany jogi, rozruszasz całe ciało, wzmocnisz mięsnie i kręgosłup,  ciało stanie się bardziej elastyczne. Będziesz mógł połączyć aktywny wypoczynek z relaksem, zharmonizować ciało i umysł.
Joga akademicka, hatha joga to ćwiczenia ciała, które mają za zadanie wzmocnić całe ciało. Uczy jak wzmacniać mięśnie, które się osłabiają i rozciągnąć te które się przykurczają, jak poprawić ruchomość w naszych stawach, jak nauczyć się jak dbać o siebie i niwelować wady postawy. Doprowadza Twoje ciało do symetrii między prawą i lewą stroną, zwiększa świadomość twojego ciała, poprawia krążenie krwi w organizmie, reguluje trawienie, uspokaja twój układ nerwowy i hormonalny.
Joga twarzy
Joga twarzy to naturalny sposób na zachowanie pięknego, młodego wyglądu. Ćwiczenia, wykonywane regularnie i we właściwy sposób, lepiej niż kremy poprawią owal twarzy, zredukują głębokość zmarszczek i zapewnią relaks zmęczonej skórze.  Joga twarzy to rodzaj gimnastyki twarzy, która ma na celu przywrócenie skórze jędrności, poprawienie krążenia krwi, eliminację toksyn, wygładzenie i profilaktykę zmarszczek, a w efekcie rozjaśnienie skóry i jej odmłodzenie.
Joga twarzy bazuje na holistycznym systemie technik czerpiących z jogi i ajurwedy. W skórze twarzy znajduje się ponad 50 mięśni, które można ćwiczyć tak jak każde inne. Dzięki regularnemu treningowi zwiększają swoją objętość i poprawia się ich napięcie. 
Joga śmiechu
Jogę śmiechu (Hasyayoga) stworzył indyjski guru Jiten Kohi. Joga Śmiechu to rodzaj śmiechoterapii – łączącej śmiech i jogę oddechu. Jest zupełnie nową koncepcją opartą na zasadzie, że śmiech jest korzystny dla zdrowia i że każdy może się śmiać bez stymulacji z zewnątrz. Idea jogi śmiechu opiera się na ponownym nauczeniu dorosłych jak się śmiać bez powodu i kultywować radość dziecięcych zabaw. Podstawowym założeniem tej metody jest brak możliwości rozpoznania przez nasze ciało tego, czy śmiech jest naturalny czy fałszywy. Szczery i spontaniczny śmiech to samo zdrowie. Śmiejąc się nie tylko poprawiamy sobie nastrój, ale również pozytywnie oddziałujemy na nasze ciało. Dotleniamy niemalże każdą komórkę organizmu, włącznie z mózgiem i stajemy się bardziej rozluźnieni. Wzrasta też nasz odporność.

Oddech oczyszczajacy (Sudarrshan Kriya)
To unikalna  technika oddechowa – głęboko relaksująca, usuwająca napięcia.  Sudarshan Kriya oczyszcza organizm z toksyn a umysł z emocji. Odciąża system immunologiczny przywracając zdrowie oraz głęboko odpręża regenerując system nerwowy i przywracając siły witalne (widoczne jest to między innymi poprzez redukcję poziomu kortyzolu w organizmie). 
SBF Soul Body Fusion
To technika trwałego połączenia i zintegrowania duszy z naszym ciałem.

  Jej twórcą jest Jonette Crowley - sama mówi o tym iż jesteśmy magnes, który przyciąga to czego pragniemy, a połączenia duszy z naszym ciałem ten o to magnes w nas wzmacnia
i jesteśmy zdrowsi, szczęśliwsi, piękniejsi i całkowicie spokojni.


Aneta Tarasewicz

Nauczyciel jogi akademickiej,  ukończyła podyplomowe studia Relaksacji i jogi, instruktor fitness, instruktor: stretching, zdrowy kręgosłup, gimnastyka korekcyjna, pilates, Trener personalny osób starszych, instruktor kinezygerontoprofilktyki. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na warsztatach i szkoleniach rozwoju osobistego, rozwija swój warsztat w zakresie nowych form fitnessu i jogi. Prowadzi własne autorskie warsztaty jogi, gdzie uczy jak podnieść komfort swojego życia, jak dbać o siebie, aby czuć się dobrze. Jest praktykiem SBF.
Na swoich zajęciach zawraca uwagę na dokładność i naukę świadomości swojego ciała, ponieważ w wykonywanie ćwiczeń chodzi o jakość a nie ilość. Prowadzi także relaksacje z wizualizacją, techniki oddechowe, oczyszczające, jogę twarzy, jogą śmiechu.  Jej warszty nauczą Cię jak zadbać o siebie pod każdym względem, jak poznać siebie, zaakceptować i przyjąć.
„Moim celem w prowadzeniu zajęć jest wyrobienie  w każdej osobie dbałości o siebie, o swoje ciało. Aby ruch był dla nich przyjemnością, lekiem na stres, ukojeniem dla ciała, sposobem na bycie zdrowym i szczęśliwym”.
HARMONGRAM ZAJĘĆ:
28.IV (piątek):
– godz. 18 kolacja,
- godz. 20 sesja wstępna jogi

29.IV -2.V (sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek):
8.00 napoj imbirowy oczyszcajacy
8.30-10 sesja poranna
10 sniadanie
14 obiad
14.30 -18 czas wolny w naturze
18 kolacja
19.30 -21  sesja  wieczorna

3.V (środa);
8.00 napoj imbirowy oczyszcajacy
8.30-10 sesja poranna
10 sniadanie
14 obiad
14.30 czas wolny i wyjazd


DATA:                       
28.IV – 3.V. 2017

POCZĄTEK:            
28.IV piątek godz. 18   

KONIEC:              
3.V środa godz. 14 (obiadem)

MIEJSCE:                
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       
400 zł 

CENA POBYTU:            
wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; 
ośrodek sprzedaje wyłącznie pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:                       
www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu   
biuro:   0662759576 
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

MIEJSCE:                    
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,
                                         Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY: 
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 150 zł   prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  28.IV-3.V. 2017”.
            Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

#2 2017-04-13 14:12:38

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 473
Punktów :   

Re: Majówka z jogą w przyrodzie

up:)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Strona główna Jurata ośrodki wypoczynkowe wkłady do spluwaczki wesela na Mazurach