HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-04-04 14:33:57

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 495
Punktów :   

tantra 101-odzyskaj moc seksualności w jedności ciała, umysłu i duszy

Czy zdarzyło Ci się podczas kochania się, lub zaraz po nim pomyśleć, że to powinno być jakoś inaczej, więcej, piękniej? A może poczułaś się niezaspokojona, bo Twój partner już był na finiszu, a ty ledwo się rozgrzałaś? Czy będąc w dłuższym związku czułaś/eś znużenie seksem, który dawno stracił ogień i nawet nie chciało ci się zaczynać? Czy kiedykolwiek czułaś/eś pragnienie totalnego połączenia z partnerem/ką jednak zabrakło ci odwagi by się totalnie otworzyć i pokazać swoją bezbronność? A może zdarzyło ci się to raz, lub kilka razy, że dotknęłaś/eś ekstazy poza słowami i nie wiesz jak to powtórzyć?

Jeżeli odpowiedziałeś/aś tak, na choć jedno z tych pytań, intuicyjnie czujesz, że seks to coś więcej. Szczytowe momenty podczas lub po orgazmie przenoszą nas w inne wymiary, poza ograniczenia codzienności, problemy i zmartwienia. Nagle czujesz, że wznosisz się, czujesz się żywa/y jak nigdy dotąd, wypełnia cię światło i radość, w zachwycie chcesz by ta chwila trwała wiecznie...Te właśnie intensywne chwile pełne witalności i wdzięczności zbliżają nas z partnerem spajając związki, dając inspirację i energię do życia w pełni w sypialni i poza nią.

Seks tantryczny nie obiecuje natychmiastowych rezultatów, nie stanowi zbioru gotowych recept. Jednak u osób, które pragną wzbogacić swój związek, seks tantryczny wyzwala specyficzny rodzaj energii, która buduje harmonię, zwiększa intymność i rozkosz.

tantra odzyskaj moc seksualnosci02Jeżeli chcesz wznieść swoje życie intymne na kolejny wyższy poziom, ten warsztat pomoże ci odzyskać moc Twojej seksualności i nauczy jak korzystać z niej w każdej dziedzinie życia.

Odkryjesz jak podłączyć się do swojej energii seksualnej, jak używać kreatywnej siły Shakti – żeńskiej siły tworzenia, by żyć swoim największym potencjałem.

Tantra często zwana jest ścieżką ognia i ekstazy, gdyż uczy jak rozniecić ogień energii seksualnej i jak go pielęgnować by doładowywał wszystkie dziedziny naszego życia.

Seks jest najbardziej naturalną i najświętszą rzeczą na naszej planecie. Ale jest też objęty największą ilością zakazów i reguł moralnych, od najmłodszych lat uczymy się go tłumić, mamy często ambiwalentny do niego stosunek – pragniemy jego uświęcenia a jednocześnie słyszymy, że jest zły i grzeszny.

Podczas tego warsztatu, zajmiemy się aspektami świętej seksualności, gdyż jest to najbardziej stłumiony aspekt naszej cywilizacji. Wszystkie ścieżki rozwoju osobistego i duchowego łącznie z jogą zręcznie omijają temat skupiając się na energii serca i tym, co powyżej. Seksualność jest kluczowa dla naszego istnienia, nie możemy istnieć bez niej i potrzebujemy wnieść ją do naszej świadomości. Tantra daje nam pomost łączący duchowość z seksualnością przywracając seksualności świętość i niewinność, pozwalając byśmy mogli cieszyć się sobą, doświadczać błogości i ekstazy i czerpać korzyści z energii Shakti w każdej dziedzinie życia.

Odzyskując swoją seksualność staniesz się silniejszy/a będziesz mieć więcej energii.

Tantra przynosi totalne połączenie na poziomie ciała umysłu i duszy.

Wiele osób unika intymności, ze względu na złe doświadczenia, uprzedzenia religijne i kulturowe, stłumione i niewyrażone emocje przenoszone z codziennego życia do sypialni. Tantra nie boi się cienia, uważając tzw. “negatywne emocje” jako źródło energii, która uwolniona może przyczynić się do naszego rozwoju, zdrowia, obfitości i szczęścia. Podczas tego warsztatu będziemy doświadczać różnorodnych aspektów siebie nie wykluczając żadnego z nich. Będzie miejsce na radość i smutek, zabawę i powagę, śmiech i złość, ekstazę i uwalnianie lęku, wstydu i poczucia winy byśmy mogli przyjmować życie takie jakim jest i w każdym jego aspekcie znaleźć piękno i miłość.

Tantra 101 może przynieść Ci wiele korzyści: więcej energii, kreatywności, pewności siebie, równowagę hormonalną, pogłębianie relacji, przyjemność wielokrotnych orgazmów całego ciała, pasję, harmonię i obfitość. Tantra może zmienić i przetransformować Twoje życie. Podczas mojej pracy widziałam to setki razy, sama jestem tego przykładem.

TEMATY PORUSZANE PODCZAS WARSZTATU:
Shiva-Shakti – świadomość i energia – podstawowe filary Tantry
Męskość i Kobiecość
Obecność i ekstaza
Poznaj swoje ciała (fizyczne, emocjonalne, energetyczne, duchowe)
Moc Oddechu
Moc Cienia
Sztuka dotyku
Sztuka Rytuału
Stuka orgazmu
Święty seks
DLA KOGO?
tantra odzyskaj moc seksualnosci03Warsztat przeznaczony jest dla singli i par, początkujących i średniozaawansowanych w sztuce Tantry. Freya wyposaży cię w wiele prostych narzędzi do stosowania w codziennym życiu, które mogą uczynić kwantowy skok w sposobie przeżywania Twojej seksualności, poprawić relacje ukochaną/ym, zwiększyć witalność wnieść do życia pewność siebie i pasję, których pragniesz. Szlifując swoje umiejętności Tantryczne, zaczynasz taniec miłości ze wszystkim, co cię otacza.

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE, JEŻELI:
Pragniesz większej bliskości ze swoim/ą partnerem/ką
Chcesz przenieść swoją intymność na wyższy poziom
Chcesz poczuć siebie, jako pewną swojej wartości istotę seksualną bez względu czy jesteś singlem/ką czy w związku
Chcesz poznać siebie by przyciągnąć związek, o jakim marzysz
Pragniesz więcej pewności siebie, energii i kreatywności
Chcesz więcej pasji w życiu
Pragniesz odczuwać silniejsze orgazmy i wielokrotne orgazmy całego ciała
Masz przeczucie że seks może być duchowym spotkaniem i chciał(a)byś tego doświadczyć
METODY I PRAKTYKI WYKORZYSTYWANE PODCZAS WARSZTATÓW
TANTRA: ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI INTYMNOŚCI I EKSTAZY
Wiele osób, gdy po raz pierwszy usłyszy to słowo kojarzy je z jogą, Kamasutrą lub z hinduskimi rytuałami wielogodzinnego seksu bez szczytowania. 

Tantra to o wiele, wiele więcej. Studiując Tantrę, możesz nauczyć się jak przedłużyć stosunek, i jak osiągać wielokrotne orgazmy, ale i jak kochać się ogniście i osiągać ekstazę, bliskość i zjednoczenie z partnerem, o jakim marzysz. To starożytna ścieżka rozwoju, skarbnica wiedzy na temat życia, psychologii, seksualności i duchowości. Nie jest jednak religią. Nie ma tu Bogów ani doktryn, w które masz uwierzyć. Tantra daje ci narzędzia do doświadczania. Możesz z niej czerpać na tyle na ile jesteś gotowy/a. Możesz nauczyć się jak medytować, jak aktywować energię kundalini, jak relaksować się, jak praktykować święty seks, jak osiągnąć orgazmy, jak wykorzystać energię orgazmu do realizowania swoich marzeń, jak osiągać wyzwolenie a nawet oświecenie.

Tantra 101 to w pełni oparty na doświadczani warsztat, zawiera elementy starożytnych nauk Shivaistycznej Tantry, Tantry Szamańskiej, masażu tantrycznego a także Tantry zachodniej – łączącej współczesną psychologię i seksuologię ze starymi tradycjami tantrycznymi. Warsztat oparty na naukach legendarnej Margot Anand, Johna Hawkena, OSHO, Santoshi, Shachara i innych nauczycieli, których miałam okazję poznać.

Tantra traktuje rzeczywistość zewnętrzną, jako manifestację twojego wnętrza, zatem relacje tantryczne - to tak samo droga do własnej duszy, jak i do duszy twojego partnera/ki. Co ważniejsze, Tantra zaleca wyjść poza nasze przeszłe doświadczenia, nakazy społeczne, kulturę i religijne uwarunkowana na temat seksu i relacji. A łamiąc utarte modele i schematy rzeczywistości w sobie i w naszych relacjach możemy mieć większy wpływ na wszystkie inne aspekty życia - finanse, karierę, cele życiowe, zdrowie, rodzinne, duchowość i wiele, wiele więcej.

SZAMANIZM SEKSUALNY
tantra odzyskaj moc seksualnosciSzamanizm jest starożytną sztuką uzdrawiania i sposobem życia. Nauki szamańskie skupiają się na połączeniu z naturą i odnajdywaniu dobrostanu w harmonii z wszelkimi przejawami istnienia. Istotne aspekty sztuki szamańskiej to podróże szamańskie, ceremonie wszelkich aspektów życia, święty taniec i pielgrzymki do miejsc mocy w przyrodzie. Wszystkie kultury świata ( w tym i Tantra) u zarania swoich dziejów mają korzenie szamańskie. Zanim powstało pismo, zanim wykształciły się warstwy społeczne, kapłani, wojownicy, mędrcy, artyści – wszyscy żyli we wspólnotach, blisko ziemi, czcząc potęgę natury, żywioły, w harmonii ze sobą z otaczającym światem. Seksualność, – jako naturalna siła kreacji była czczona, a kobiece łono uważano za święte miejsce. Czczono Bogów i Boginie, akt seksualny był świętym aktem tworzenia. Nasi przodkowie byli szamanami. Wszyscy w większym lub mniejszym stopniu czujemy to, dlatego ciągnie nas do przyrody, do rytuałów i ceremonii. W dzisiejszych czasach odkrywamy szamanizm na nowo, poprzez książki, podróże do miejsc mocy, spotkania z szamanami z różnych rdzennych kultur, którzy coraz bardziej otwarcie dzielą się swoją wiedzą. Tantra – zanim została spisana była uprawiana przez stulecia w surowej ‘dzikiej” postaci czczenia natury, seksualności, kobiecości i męskości jako przejawów boskości.

ECSTATIC DANCE
Ecstatic dance, nazywany także trance dance, medytacją w ruchu ma korzenie w tradycjach szamańskich. Na całym świecie rdzenni mieszkańcy wiosek tańczyli przy ogniu wchodząc w trans. Tańczyli, by przygotować się do wojny, do wesela, na narodziny, poczęcie, by uzdrowić siebie lub kogoś w wiosce.

Ecstatic dance tańczą na całym świecie wszyscy - starzy, młodzi, duzi i mali, szczupli i puszyści, biznesmeni i hipisi, studenci i robotnicy. Bo taniec nie zna granic i podziałów, nie ma "kroków, których trzeba się uczyć. Taki taniec wszyscy znamy - mamy go w swoim ciele w genach. Podczas Ecstatic Dance wszyscy jesteśmy tancerzami, członkami jednego miejskiego plemienia. Zasada tańczenia jest prosta: pozwól swojemu ciału poczuć muzykę i poruszaj się swobodnie. Tańcz jak gdyby nikt nie patrzył! ( bo nikt nie patrzy, nie ocenia, każdy jest zajęty swoim transem)

Podczas takiego tańca, uwalniasz stres, rozluźniasz ciało, uspokajasz umysł, łączysz się z sobą i pozostałymi osobami na parkiecie.

Możesz tańczyć w intencji - wtedy przeżycia mogą być głębsze - daj się sobie zaskoczyć .

MEDYTACJE AKTYWNE OSHO
Inspirowane sztuką medytacji z całego świata zostały dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka przez genialnego mistyka OSHO, który połączył korzyści tradycyjnej medytacji z ruchem, dźwiękiem i tańcem. Od klasycznych medytacji różnią się  tym, że posiadają aktywną część, która pozwala uwolnić napięcia poprzez ruch taniec, oddech, wirowanie, śmiech, płacz lub krzyk. Po takim emocjonalno-fizycznym oczyszczeniu z łatwością możemy przejść do dalszych etapów medytacji.

Medytacje Aktywne, traktują ciało jako portal do relaksacji. Ciało współczesnego człowieka pełne jest napięć i stresu – co wielokrotnie uniemożliwia wejście w stan głębokiego relaksu. Dlatego na początku Medytacji Aktywnych wprowadzamy się w ruch (dynamiczne ćwiczenia w celu uwolnienia stresu z ciała – trzęsienie się, skakanie, taniec, wirowanie, oddech, dźwięk, krzyk, katarsis) w celu odblokowania napięć i głębokiego oczyszczenia ciała. Wtedy bez wysiłku, wchodzimy w fazę ciszy, odpoczynku i głębokiej medytacji. Każda medytacja zawiera muzykę, która została specjalnie dobranego do określonego rodzaju medytacji.

Ogólne Korzyści z praktykowania Medytacji Aktywnych:

Regeneracja systemu nerwowego,
Oczyszczenie podświadomości,
Wyraźna poprawa koncentracji i pamięci,
Podniesienie poziomu energii,
Harmonijna komunikacja z samym sobą i z otoczeniem,
Odnowa biologiczna, odmłodzenie całego organizmu,
Poprawa stanu zdrowia.
DRAMA
Praca z ciałem, improwizacje, wchodzenie w role. Codzienne życie to ciągła improwizacja, a my niczym aktorzy na scenie musimy się odnajdywać w różnych sytuacjach i relacjach. Nie możemy wszystkiego zaplanować i na wszystko się dobrze przygotować, to przez większość życia chcąc nie chcąc wchodzimy w nieznane. W improwizacjach darmowych każda scena jest taką „nieznaną”. Bawiąc się w improwizację, uświadamiamy sobie nasze zachowania i opcje wyboru w codziennym życiu.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
22 - 28.VII.2017

ROZPOCZĘCIE    22.VII (sobota), o godz. 18

ZAKOŃCZENIE    28.VII (piątek), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:   
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
800 zł

PROMOCJA    Cena warsztatu wynosi 700 zł przy wpłacie zaliczki do 22 maja

CENA POBYTU   
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

UWAGA:
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne

ZAPISY:   
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę w wysokości 300 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 22-28.VII.2017".
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
aparatretencyjnyruchomy.dolanskadent.pl wypełnienie zeba mlecznego Wszywki odzieżowe badboys2 Rewa pensjonaty