HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2017-04-04 14:31:23

tuiteraz

OŚWIECICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1001
Punktów :   

'Ta, która wie. Przebudzenie wiedźmy w Tobie"

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE             

www.u-zrodla.pl   www.tuiteraz.eu

                                         zapraszają  15-22 lipca 2017 na  warsztat dla kobiet

„TA, KTÓRA WIE.

PRZEBUDZENIE WIEDŹMY W TOBIE.

SZAMAŃSKO -MAGICZNY WARSZTAT PRACY Z CIAŁEM I ARCHETYPAMI”

PROWADZI: IZABELA CISEK – MALEC

                           

Wiedźma to ta, która ma wiedzę.

Wiedźma to ta, która pomaga innym.

Wiedźma to ta, która w pełni świadomie korzysta ze swej intuicji.

Wiedźma to ta, która kocha naturę i w niej odnajduje swoją pierwotną siłę.

Wiedźma to ta, która zawsze kieruje się najwyższym dobrem.

Wiedźma to ta, która szanuje siebie i innych.

Wiedźma to ta, która odkrywa zapomniane ścieżki.

Wiedźma to ta, która zrywa zasłony niewiedzy.

Wiedźma to ta, która wsłuchuje się w mądrość przodków.

Wiedźma to ta, która pomaga wstać, gdy komuś brakuje sił.

Wiedźma to ta, która zachęca innych do odnajdywania swoich dróg.

Wiedźma to ta, która w każdej chwili życia potrafi odnaleźć w sobie spokój.

Wiedźma to ta, która wie, że empatia jest darem, a nie przekleństwem.

Wiedźma to ta, która nie boi się iść pod prąd i zawsze pozostaje sobą.

Wiedźma to ta, która widzi to, czego inni nie chcą dostrzegać.

Wiedźma to ta, która wybacza słabości – tak sobie, jak i innym.

Wiedźma to ta, która wie, iż każdy człowiek jest częścią świata i zasługuje na miłość.

"Magia ludowa z Pomorza i Kujaw”, Anna Koprowska – Głowacka



Wiedźma to kobieta, Która Wie. W dawnych wierzeniach oraz ludowych przekonaniach Wiedźma to ta, która ma wiedzę o przyrodzie i roślinach, o leczeniu ludzi, o zjawiskach naturalnych oraz magii. Dzieli się swoją mądrością z innymi, ufa swej intuicji i jest żywą skarbnicą dawnych mądrości oraz prastarych rytuałów. Wiedźma to określenie, które wyrażało podziw i szacunek, uznanie dla wiedzy i działań kobiet na rzecz lokalnej społeczności.



Potrzebujemy odzyskać te prastare znaczenia oraz jakości. Po pierwsze, na kolektywnym poziome przywracając ich pierwotny wydźwięk. Po drugie, w nas samych, kobietach potrzebujemy przywołać wiedźmowe aspekty na poziomie ciała, emocji i duszy. Tak, by Wiedźma mogła w pełni przebudzić się także w Tobie!



Jaka jest współczesna wiedźma?

*Wie, ponieważ potrafi odróżnić podszepty ego od głosu intuicji, nieświadomości oraz Jaźni

*Nie wie, ponieważ pozwala sobie, by nie wiedzieć i czekać

*Ciało i seksualność traktuje z prostotą i naturalnością

*Ma dostęp do emocji, które swobodnie przepływają przez jej ciało

*Wspiera rozwój swojej świadomości: praktykuje, zgłębia ścieżki mądrości i lubi wiedzieć więcej

*Dba o harmonię między kobiecością a męskością w sobie oraz o relacje z Kobietami i Mężczyznami

*Kocha Ziemię i jest z nią w pełnym dzikości i czułości kontakcie

*Wierzy w moc słów i używa ich świadomie, wiedząc, że kształtują rzeczywistość

*Słucha instynktu, kieruje się intuicją, jednak rozważa też, co mówi rozum

*Potrafi być współczująca i groźna, łagodna i stanowcza, kochająca i pełna mocy

*Uzdrowienie oraz transformację zaczyna od siebie, by potem wspierać innych

*Podąża za niezbadanym, kąpie się w ciemnościach,  nurza się w śmierci...



Wiedźma, Czarodziejka, Szamanka – Twoje życie jest niespełnione tak długo, jak długo nie przejdziesz przez drzwi nieznanego i póki nie zniknie ściana pomiędzy światami. Twój świat ma niewiele granic, nie ma w nim bram ani przeciwieństw. Tańczysz nie do tej chwili, w której odkrywasz znaczenie, lecz do takiej, w której upadniesz. Wiedźma w Tobie nie potrzebuje nawet integrować swoich nieświadomych części czy też badać siebie, jedynie podąża za ciałem.



Jeśli jesteś wiedźmą, Twoje życie jest sztuką, szaleństwem, tajemnicą. Tworzysz relację z rzeczywistością, bo na tym polega magia. Czujesz zjednoczenie Ciała, Umysłu i Ducha i jesteś w głębokim kontakcie z samą sobą. Twoja podświadomość, świadomość i nadświadomość pozostają w przepływie, bo otwierasz się na otwarcie pomiędzy światami Twojej psyche. Ważny jest Twój związek z Księżycem, Słońcem i gwiazdami. Masz relację ze sobą, z innymi ludźmi i istotami oraz z każdym elementem rzeczywistości. Z kamieniami, roślinami i zwierzętami. Troszczysz się o równowagę swojej społeczności.



Ja, Wiedźma, kreuję ten warsztat, który nie ma celu. Zawiera zaś w sobie intencję i pragnienie, by wesprzeć kobiecą energię w urzeczywistnianiu się, ponieważ nadszedł czas. Kiedy także Ty stajesz w swojej mocy i prawdzie, następuje zmiana dla Ciebie i całego świata. Przywołuję Wiedźmę w Tobie, jeśli poczujesz wołanie – przychodź.

Co zapraszam do przestrzeni i co być może się wydarzy. Być może, gdyż poprowadzi nas proces:

*oczyścimy przestrzeń i zawiążemy święty krąg

*przywołamy moce, istoty i aspekty, by nas wsparły

*zejdziesz do ciała, obejmiesz emocje, zatańczysz

*obudzisz energię seksualną (życiową)

*połączysz się z energią kamieni, roślin i zwierząt

*obudzisz żywioły

*oddasz się mocom natury

*poddasz się dotykowi, transformującemu energie w Tobie

*świadomie użyjesz magii słowa

*będziesz podróżować między światami

*stworzysz własny rytuał

*podzielisz się swoimi darami z innymi kobietami

*przywołasz Tę, Która Wie w sobie

*będziesz celebrować narodziny mocy - swoich oraz innych kobiet

*ukażesz światu swoją Wiedźmę...

*rytualnie zamkniemy krąg

Warsztat może przybrać nieoczekiwany obrót. Prawdopodobnie pojawi się nagość.


Zajęcia prowadzi Izabela Cisek-Malec  LADACZNICA, WIEDŹMA, CZAROWNICA:

„To są słowa, którymi przez długi czas – stanowczo zbyt długi - próbowano piętnować, straszyć, ośmieszać oraz dzielić kobiety. Dawniej niestety te metody były skuteczne. Jednak mocno czuję, że ten czas dobiega końca.



Jestem Ladacznicą, w dodatku Świętą, ponieważ wielbię moje ciało, a kochanie się to moja modlitwa. W seksie najbardziej kręci mnie duchowe spotkanie ze sobą, Kochankiem i energią znacznie potężniejszą ode mnie.



Wiedźma to ja! Ta, Która Wie, żyje we mnie, w moim brzuchu, biodrach i udach. Mocno stąpam po Ziemi i uważnie słucham – siebie oraz innych. Ufam intuicji, emocjom i wglądom. Nurzam się w chaosie, cudownym remedium na nadmiar intelektualnej kontroli. Odkrywam skrytą w starych przekazach mądrość, by pełniej wspierać siebie, kobiety, Ziemię. Dbam o równowagę.



Bywam też pełnokrwistą Czarownicą. Zanurzam się w przestrzeni serca i z tego miejsca przemieniam świat we mnie i wokół mnie. Uzdrawiam seksualność. Tworzę rytuały. Transformuję i żegnam to, co pragnie umrzeć. Jestem akuszerką tego, co potrzebuje się wy-łonić.



Widzę to, co na zewnątrz, jako odbicie mojego wnętrza. Uleczam siebie. Transformuję mój wewnętrzny świat oraz towarzyszę w tym innym. Aby wesprzeć kobiecą energię, która właśnie teraz bardzo potrzebuje w pełni zamanifestować się w świecie i której świat bardzo potrzebuje, uzdrawiam wraz z kręgiem ŚWIĘTYCH LADACZNIC pradawne miejsce mocy, Łysą Górę. Wspiera mnie mój wewnętrzny męski aspekt oraz obecność mego Ukochanego, mężczyzny o obudzonym sercu”

Izabela Cisek - Malec



DATA:                             

15-22.VII.2017

ROZPOCZĘCIE:             

15.VII o godz. 18 kolacją (sobota)

ZAKOŃCZENIE:           

22.VII o godz. 14 obiadem (sobota)

MIEJSCE:                       

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:   

990 zł (po 20 czerwca)

CENA POBYTU:           

wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)                                       

noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; 

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe

RABATY:               

140 zł dla osób, które wpłacą zadatek za warsztat  przed 19 czerwca

Przy zgłoszeniu i zapisie 2 uczestniczek, każda otrzymuje rabat po 100 zł zniżki za udział w warsztacie.

UWAGA:                       

maksymalna suma rabatów wynosi 200 zł



KONTAKT:                         

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu   

biuro:   0662759576

Jacek Towalski       0602219382,

Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366,

 

ZAPISY:

Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę 2  zaliczek (za warsztat i oddzielnie za pobyt, na dwa różne konta) w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty 2 zaliczek w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt.
Wpłata zaliczki za pobyt  jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
Zaliczkę  za pobyt w wysokości 220 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  15-22.VII.2017”.   
     BANK PKO BP

     Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

             W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.

Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokosci 350 zł  z opisem (tytuł warsztatu, data, imie i nazwisko) prosimy wpłacać na konto:
            Coaching Ciała Izabela Cisek-Malec
            93 1950 0001 2006 0010 7727 0001

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Costa Rica