HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-20 17:37:06

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

Szamańskie uzdrawianie seksualności Wrocław

Wspólną cechą szamanizmu i tantry jest holistyczne podejście włączania i integracji. Nie ma tu pojęcia dobra czy zła, właściwego czy niewłaściwego postępowania, jest po prostu równowaga i totalność w centrum naszej egzystencji, abyśmy mogli przeżywać wszystkie aspekty siebie, wykorzystując cały nasz potencjał, aby nasze relacje i świat wokół mogły stać się miejscami spełnienia, piękna i szczęścia.

Szamańskie Koło Uzdrawiani Seksualności ukazuje różne oblicza naszej seksualności, stanowi mapę integrującą naszą tęsknotę do wyrażania swojej seksualności na różne sposoby, dzięki czemu możemy cieszyć się nimi wszystkimi, nie musząc wybierać. Podczas tej intensywnej pracy będziemy badać naszą seksualność wzdłuż osi ośmiu kierunków:

Północ – Komunikacja ze świadomością,
Północny-Wschód energetyczna seksualność i orgazm
Wschód – Rytuały
Południowy Wschód – Społeczność
Południe – Niewinność i zabawa
Południowy Zachód – Przygoda na granicy
Zachód – Masaż tantryczny
Przeplatając praktyki i rytuały Tantry, taoizmu, Szamanizmu, zachodniej Psychologii i Bioenergetyki będziemy integrować nasze świadome pragnienia i przemieniać nasz cień, obejmując wszystkie aspekty naszej seksualności, aby odkryć jak być integralnymi by świadomie żyć w miłości i obfitości.

John Hawken, od 35 lat prowadzi warsztaty o energii i świadomości. Studiował szamanizm u Erwin Dreamwalker wg tradycji Twisted Hair Society. Jego szkoła Ścieżka Transformacji łączy tantrę, szamanizm i bioenergetykę.

szamanskie uzdrawianie seksualnosci

Szamanizm bada połączenia energetyczne ze wszystkim, co nas otacza: żywiołami, minerałami, roślinami i zwierzętami, w szczególności połączenia duchowe, z przodkami, karmą i Świętym Snem – wizją ścieżki życia. Na ścieżce szamańskiej rozwijamy zdolność do postrzegania energii i ducha za pośrednictwem swojego ciała energetycznego, odczuwanie, którego wprowadza nas w poszerzone stany świadomości. Szamanizm uczy nas, jak poczuć siebie w sieci połączeń z ziemią i słońcem – naszymi pierwszymi rodzicami, ponad wszelkimi ludzkimi związkami krwi, oraz tego jak wziąć odpowiedzialność za Ziemię, jako jej czciciele i opiekunowie.

John Hawken przekazuje głębokie nauki rdzennych ludów w tradycji Twisted Hair, które studiował u Arwyn Dreamwalker. Pracuje z szmańskim kręgiem uzdrawiającej mocy w tradycji Star Maiden Infinity Circle (Kręgiem Uzdrawiającej mocy Gwiezdnych Panien – Gwiezdne Panny, w tradycji szamańskiej to duchowe istoty, które w pradawnych czasach pozostawiły ludzkości dar swojej wiedzy). Krąg, w tradycjach szamańskich określa równość wszystkich istot oczach Ducha.

Tantra to ścieżka dla tych, którzy chcą otworzyć się na życie w pełni i chcieliby rozwijać się w dziedzinie odczuwania energii, poszerzania świadomości, rozbudzania kreatywności i seksualności. Ścieżka tantryczna łączy serce, duchowość i cielesność, co pozwala nam ponownie poczuć świętość w nas.

John Hawken jest psychoterapeutą i nauczycielem tantry od ponad 30 lat. Był uczniem prekursorki tantry w Europie Margo Anand, z czasem stworzył swoje własne podejście do tantry oparte na wieloletnich doświadczeniach terapeutycznych w zakresie bioenergetyki ciała i praktyk szamańskich. Tantra Johna Hawkena prowadzi nas z powrotem do głębokiej akceptacji wszystkich aspektów naszej egzystencji; integruje zarówno światło, jak i ciemność, ziemię i niebo, ciało, emocje, ducha i duszę. Na warsztatach u Johna doświadczamy pełni siebie głęboko poznając swoje ciało fizyczne jak i energetyczne.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
TERMIN:
14 - 17.VII.2017
ROZPOCZĘCIE    14.VII (piątek), o godz. 18
ZAKOŃCZENIE    17.VII (poniedziałek), o godz. 17
MIEJSCE:   
Wrocław
CENA WARSZTATU
950 zł
KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu
UWAGA:
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:   
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę w wysokości 300 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 14-17.VII.2017".

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
g3 znak sklep objazd znak sklep