HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-14 10:34:59

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

V Międzynarodowy Festiwal Tantry i Seksualności w Polsce dla singli i

Zapraszamy na najbardziej ekscytujący  festiwal roku!

Jeśli chcesz nauczyć się przeżywania głębokiej miłości i seksualności;
Jeśli pragniesz wzbogacić swoje życie seksualne;
Jeśli tęsknisz do tego, by nauczyć się odczuwać prawdziwą bliskość z ukochaną osobą -
ten festiwal jest to idealne miejsc i czas dla Ciebie.

Spotkasz tutaj nauczycieli z całego świata!

Doświadczysz spotkania z Tantrą, która łączy seksualność, rozwój osobisty i duchowy.
Zapraszamy do spędzenia 9 dni w atmosferze radości, przyjaźni, zmysłowości, przyjemności, miłości i zabawy!
Cena za karnet 9 –dniowy wynosi tylko 1200 zł!!!
Dla  płacących do 15  kwienia oferta 1100 zł !

Zapraszamy na dziewięć dni Festiwalu oferującego bogaty wybór warsztatów, spotkań oraz ceremonii, rytuałów, koncertów, pokazów i imprez tanecznych.


To czas, który sprawi, że Twoje życie ulegnie przemianie!

Rozpoczęcie Festiwalu w piątek 30 czerwca o godz. 18PROWADZĄCY/ NAUCZYCIELE:
NAUCZYCIELE Z ZAGRANICY:
JOHN HAWKEN
SHACHAR CASPI
ADWAITA STOIAN
KIMAYA CROLLA – YOUNGER
SABINE SONNENSCHEIN
BECKY PRICE
SUE NEWSOME
RUPERT ALISON
SHIVANI
DAVID GOODMAN
HADAS OFEK CASPI
KACHENKA FOLTOVA

NAUCZYCIELE Z POLSKI:
PIOTR PAŁAGIN
FREYA
DAGMARA GMITRZAK
AGATA LOEWE
KARO AKABAL
KATARZYNA MAJAK

WYDARZENIA DODATKOWE/ KONCERTY:
WOJTEK PĘCZEK Z ZESPOŁEM BĘBNIARSKIM
ANNA FABER / HARFA
RICCARDO FERRARA / GITARA KLASYCZNA
DAVID GOODMAN / BIODANZA
KATARZYNA GWIAZDOWSKA/ TANIEC BRZUCHA
ECSTATIC DANCE
CEREMONIA ECSTATIC CACAO

WYDARZENIA/ OFERTA FESTIWALU:

•    warsztaty (rano i po południu, jednocześnie w 2 lub 3 niezależnych salach);
•    podział na warsztaty dla: początkujących, zaawansowanych,  wszystkich
•    ceremonie i rytuały
•    imprezy taneczne
•    koncerty
•    poranne aktywności (medytacje, joga,  medytacje dynamiczne, gimnastyka słowiańska)
•    „Przestrzeń Uzdrawiania”/ Healing Temple (body/mind, praca z ciałem, uzdrawianie)
•    „Przestrzeń Dzielenia się przeżyciami” / Sharing Space
•    Świątynia Tantry / Tantra Temple
•    Przestrzeń Wsparcia - Pogotowie terapeutyczne
•    masaże: tantryczny,  klasyczny, ajurwedyjski i inne  (płatne poza karnetem)
•    sklepiki (biżutera, ubrania, kadzidełka, ekologiczna żywność itp.)
•    księgarnia 
•    filmy
•    sauna

9 dni - kilkadziesiąt warsztatów – najlepsi prowadzący ze świata (oraz ceremonie,  rytuały, imprezy taneczne i zajęcia poranne)
Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziemy mogli posmakować różnych form Tantry, odkryć swoją seksualność i duchowość, a dzięki temu - drogę do spełnionego życia. Podczas Festiwalu będzie można poznać nauczycieli z odmiennych dróg tantry, którzy zaoferują rozmaite techniki. Zaprosiliśmy nauczycieli reprezentujących całe spektrum dróg osobistego rozwoju, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dzięki nim starożytna mądrość przekazywana przez pokolenia, spotka się z nowoczesnym podejściem do rozwoju człowieka w XXI wieku.
     
PRZESTRZEŃ DZIELENIA SIĘ PRZEŻYCIAMI
– SHARING SPACE
To codzienne spotkanie wszystkich uczestnikow, czas kiedy mogą podzielić się między sobą swoimi wrażeniami, przeżyciami, emocjami i doświadczeniami. Tym, co dzieje się dla nich najważniejszego podczas warsztatów i festiwalu.  Spotkanie jest kierowane przez Prowadzącego, a uczestnicy podzieleni są już od pierwszego dnia na kilkuosobowe „Rodziny Tantryczne”, które w tym samym składzie spotykają się przez cały festiwal.
 
PRZESTRZEŃ UZDRAWIANIA – HEALING TEMPLE
To miejsce gdzie można skorzystać z usług osób specjalizujących się w pracy z ciałem, różnego rodzaju masażach oraz uzdrawianiu. Indywidualne sesje to doskonały sposób, aby poszerzyć festiwalowe doświadczenia.  Różnorodność proponowanych sesji indywidualnych pozwoli Ci pogłębić pojmowanie Tantry. Przestrzeń Uzdrawiania jest pomyślana tak, aby dać Ci komfortowe poczucie prywatności. Cena sesji indywidualnych nie jest ujęta w opłacie festiwalowej.
PRZESTRZEŃ WSPARCIA - POGOTOWIE TERAPEUTYCZNE

To codzienny dyżur specjalisty w wyznaczonym miejscu i czasie.  A zarazem możliwość porozmawiania o trudnościach czy też rozwiązania problemów, które mogą pojawić się w procesie uczestnictwa w warsztatach i praktykach podczas Festiwalu.

ŚWIĄTYNIA CIAŁA

W tantrze ciało jest świątynią dla nieśmiertelnego ducha. Wyrażamy szacunek dla naszego ciała troszcząc się o nie, wsłuchując się w jego potrzeby i zaspakajając je. Dbamy o swoje świątynie wtedy, gdy się kochamy, medytujemy, odpoczywamy, spożywamy zdrowe i świeże pożywienie, dopieszczamy zmysły.
Jednak równie ważna jest dbałość o wygląd naszych ciał i ich przystrajanie.
Szczególnie podczas Festiwalu Tantry i Seksualności, który jest świętem, pragniemy by każdy Prowadzący i Uczestnik podkreślał piękno i wydobywał blask świątyni swego ciała. Prosimy zadbaj o to, by Twój ubiór był nie tylko wygodny i komfortowy, ale także odświętny, ozdobny i pełen harmonii.

ŚWIĄTYNIA TANTRY – TANTRA TEMPLE
To przepiękne miejsce gdzie można poczuć całą głębię i duchowość tantry. Można tu przyjść samemu lub z partnerem. Medytować, śpiewać mantry lub po prostu być w ciszy. Świątynia jest ozdobiona obrazami, przystrojona kwiatami, przesycona wonnościami, wypełniona nastrojową muzyką i otulona miękkim, rozproszonym światłem. Każdego dnia Świątynię wspiera swoją energią i obecnością inny nauczyciel tantry.  Przestrzeń Świątyni otwarta jest co wieczór od godziny 21 do 23.


   HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
7.00-8.00 zajęcia poranne (joga, medytacje dynamiczne, medytacje, tantra joga)
8.00-9.30 śniadanie
9.30-10.15  przywitanie dnia, prezentacja nauczycieli i ich warsztatów
10.30-13.30 warsztat I (3 godz.) / warsztat II (3 godz.)  / warsztat III (3 godz.)
13.30-15.30 obiad
14.45-15.45 spotkanie Rodzin tantrycznych / sharing
16.00-19.00 warsztat I (3 godz.)  / warsztat II (3 godz.) / warsztat III (3 godz.)
19.00-20.30 kolacja
21.00-22.00 ceremonie i rytuały
22.00-24.00 koncerty/ imprezy taneczne/ Świątynia Tantry
     

IDEA / MISJA FESTIWALU:
1.    Zabawa, radość, odpoczynek, taniec, celebrowanie piękna natury.
2.    Poznanie różnych nauczycieli  tantry i seksualności z całego świata.
3.    Budowanie społeczności tantrycznej w Polsce - spotkanie ludzi, którym bliska jest tantra, którzy chcą rozwijać się poprzez miłość i związek, poprzez równoczesne przebudzanie ciała i świadomości.
4.    „Odczarowywanie” tantry i seksu, które nadal  są kontrowersyjnym i wzbudzającym emocje tematem w naszym społeczeństwie.
5.    Wniesienie świadomości w przestrzeń seksualności.

CENY I ZAKWATEROWANIE:
•    Cena za 9- dniowy karnet wynosi: 1200 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pokoje 2, 3 , 4 os. z łazienką własną lub wspólną, strych, pawilony namiotowe, bezpłatny camping )
•    Cena wejściówki 1 – dniowej wynosi: 250 zł + dodatkowo koszty pobytu i wyżywienia (pierwszeństwo noclegów w pokojach mają osoby przyjeżdżające na caly festiwal)
•    Cena promocyjna” za 9- dniowy karnet wynosi 1100 zł płatne tylko do 15 kwietnia!
•    Wyżywienie – cena 65 zł, wyłącznie wegetariańskie,  3 posiłki dziennie (przygotowane z lokalnych, sezonowych produktów);
•    Ceny noclegów: różne w zależności od standardu (32 zł- 85 zł od osoby)

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W FESTIWALU?
•    Zapraszamy wszystkich - na przyjście samemu lub razem  z partnerem;  początkujących i doświadczonych praktyków tantry oraz osoby po prostu ciekawe nowego tematu i podejścia do życia. Musisz mieć przynajmniej 18 lat. Festiwal nie jest otwarty dla dzieci.
•    Sam bierzesz odpowiedzialność za swoje samopoczucie podczas festiwalu i decyzja należy do Ciebie, w których warsztatach chcesz uczestniczyć.
•    Jesteś również odpowiedzialny za swoje zachowanie wobec wszystkich uczestników podczas Festiwalu. Oczekujemy, abyś okazywał szacunek wobec innych oraz prawdomówność i otwartość podczas procesów warsztatowych. Podczas zapisu na Festiwal, będziesz również musiał zatwierdzić swoją zgodę dotyczącą Regulaminu na Festiwalu Tantry.
•    Jeśli przyjdziesz z partnerem, możesz zarezerwować dwuosobowy pokój lub miejsce na camping, aby mieć prywatność do ćwiczeń. Ale jeśli chcesz spać we wspólnej przestrzeni, te miejsca są przeznaczone tylko do relaksu i spania.
•    Podczas Festiwalu wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i swojego podejścia do miłości, związków, seksualności i duchowości. Niektóre z warsztatów mogą zawierać ćwiczenia dotyczące pracy z nagością,  ale za każdym razem wspieramy Cię w respektowaniu twoich osobistych granic, w mówieniu „Nie”. Zawsze możesz pozostać w ubraniu i nie brać udziału w ćwiczeniach, co do których nie masz przekonania!

CZYM JEST TANTRA?
Tantra jest ścieżką rozwijającą pełny potencjał człowieka. Koncentruje się na pracy z ciałem, seksualnością, umysłem i emocjami, i równocześnie na rozwoju duchowym. Tantra to jedna z nielicznych dróg rozwoju i poszukiwań duchowych, która nie tylko zawiera seksualność, ale uznaje seks za niezbędny, aby wzbogacić i pogłebić duchowość. To system filozoficzny o tradycji trwającej kilka tysięcy lat, zwany też „jogą miłości”.
Tantra jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy nie tylko pragną wzbogacić swoje życie seksualne, ale także oczekują głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość, przyjemność i zmysłową świadomość ciała.

CO NAM DAJE TANTRA?
•    Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
•    Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
•    Umożliwia głęboki przepływ miłości.
•    Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
•    Wzbogaca nasze  życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
•    Niczego nie wyklucza, nie ocenia; zakłada, że doskonali jesteśmy tacy jacy właśnie jesteśmy i wszystko w nas jest dobre.
•    Może pomóc uzdrowić  nasze zranione aspekty.
•    Poprzez rozwijanie pogłębionej obecnośc i uważności  wplywa pozytywnie na wszystkie dziedziny  naszego życia.

MIEJSCE FESTIWALU - OŚRODEK „TU I TERAZ”

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” położony jest w pięknym i spokojnym otoczeniu (prywatny obszar obejmuje 45 ha). Lasy, łąki i okoliczne jeziora stwarzają wspaniałą atmosferę dla tych, którzy chcą pogłębić swój kontakt z Tantrą, Miłością i Naturą.
Zajęcia odbywają się w czterech niezależnych miejscach (salach i namiotach warsztatowych) położonych w lesie na pięknej 10 ha polanie na terenie Ośrodka. Dodatkowo, rano, uczestnicy mogą brać udział w otwartych dla wszystkich – medytacjach i zajęciach ruchowych. Wieczorami zapraszamy na – imprezy taneczne, ceremonie i koncerty.
ZAPISY I KONTAKT:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo 52 a, gm. Jonkowo woj. warmińsko-mazurskie
kawkowo@tuiteraz.eu, www.tuiteraz.eu
biuro Ośrodka: 0662759576,
Jacek Towalski: 0602219382
Maja Towalska: 0606994366

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://polkowice.szamba-z-certyfikatem.pl zbiorniki Betonowe