HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-11 10:18:37

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

Wakacje z kreatywnością i krytykiem - warsztat psychologii procesu

Zapraszamy na warsztat, którego tematem przewodnim będzie poszukiwanie tego, co to znaczy być kreatywnym na co dzień. Będziemy uczyć się, w jaki sposób twórczość może się pojawiać we wszystkich obszarach życia. Każde działanie, nawet banalnie codzienne, może być pretekstem do odnajdywania swojego stylu, własnego głębokiego Ja.

W czasie warsztatu będziemy proponować konkretne sposoby odkrywania naszego kreatywnego wzorca działania i poznawać metody docierania do twórczego potencjały w dowolnym momencie. Zajmiemy się również blokadami, które nie pozwalają nam na korzystanie i rozwijanie naszych możliwości w obszarze relacji, pracy zawodowej i różnych projektów (artystycznych, społecznych, a także życiowo-codziennych).Cele i kierunki pracy:

•          docieranie do siły, jaką daje bycie sobą

•          odzyskiwanie swojego wewnętrznego dziecka - artysty

•          transformacja krytyka wewnętrznego w sprzymierzeńca

•          odkrywanie swojego indywidualnego stylu w relacjach z innymi

•          twórcze wykorzystanie różnych nastrojówW pracy wykorzystujemy metody psychologii procesu, arteterapii i inne.

Czym jest praca z procesem?

Psychologia zorientowana na proces, nazywana „pracą z procesem” (process work) jest koncepcją opisu i metodą pracy z subiektywnymi doświadczeniami. Jest praktyką świadomego podążania za tym co jest i wspierania tego, co właśnie próbuje zaistnieć w nas i wokół nas.

Praca z procesem jest też pewną postawą wobec tego, co nam się przydarza. Zakłada, że to, co nas spotyka, może być znaczące i zachęca do poszukiwania tegoż znaczenia. Nasze codzienne troski, kłopoty w relacjach, sny, złe humory, fizyczne dolegliwości, lęki czy depresje, poza cierpieniem, które wywołują, mają też drugą stronę: niosą ważną informację o nas samych i o

tym, jak możemy żyć pełniej, weselej i bardziej prawdziwie.


Praca z procesem uczy, jak żyć w świecie, który jest,  pomaga dostrzegać bogactwo i niezwykłość tego, co drzemie w nas i wokół nas. Psychologia zorientowana na proces stworzona została przez Arnolda Mindella, jego uczniów i współpracowników w latach 70-tych i 80-tych w Zurichu w Szwajcarii. Mindell zauważył, że fizyczne symptomy, podobnie jak sny, niosą informację pochodzącą z nieświadomej części naszej psychiki, mówiącą nie tylko o przyczynach naszych problemów, ale i o potencjalnych sposobach ich rozwiązania.

Praca z procesem sama w sobie jest procesem. Rozwija się, wchodząc w coraz to nowe obszary i poziomy ludzkich doświadczeń. Obejmuje pracę terapeutyczną, dla której punktem wyjścia są sny, symptomy fizyczne, codzienne trudności, problemy w kontaktach z ludźmi, pracę z osobami w zmienionych stanach świadomości, w tym z osobami w pogrążonymi w śpiączce, zajmuje się tym, co dzieje się w relacjach, uwzględnia w pracy terapeutycznej polityczne i społeczne aspekty indywidualnych problemów. Rozwija się także jako sposób rozumienia i praktyka pracy z grupami i organizacjami.PROWADZĄCE:

Bogna Szymkiewicz

Dr psychologii. Pracuje w Instytucie stosowanych Nauk Społecznych UW, gdzie kieruje ścieżką specjalizacyjną „Pomoc społeczno-terapeutyczna”. Posiada licencję terapeutyczną i trenerską wydaną przez Research Society of Process Oriented Psychology  w Zurychu.  Prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię par oraz warsztaty szkoleniowe i rozwojowe (również w Rosji, Niemczech i USA). Wraz z Tomaszem Teodorczykiem i Barbarą Zuest (Szwajcaria) kieruje Programem Licencyjnym "Akademia Pracy z Procesem", prowadzącym do uzyskania międzynarodowej licencji terapeutycznej w zakresie psychologii procesu. Jest redaktorką antologii "Po drugiej stronie kłopotów. Psychologia procesu w teorii i praktyce" , autorką książki "Zranione stany świadomości" oraz współautorką książki „Deeper into the Soul. Beyond Dementia and Alzheimer’s towards Forgetfulness Care”. Mieszka w Warszawie z dwiema 16-letnimi córkami, Julia i Pauliną.   www.bogna.euHanna Wieloch


Psychoterapeutka, doradczyni zawodowa. Posiada I stopień specjalizacji  psychoterapeutycznej w zakresie psychologii procesu (Zurich) oraz dyplom z zakresu zarządzania kompetencjami i doradztwa zawodowego (SGH). Prowadzi psychoterapię indywidualną i coaching kariery oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Autorka i realizatorka programów   na temat  aktywizacji zawodowej kobiet, planowania ścieżki kariery zgodnej ze  ścieżką  serca oraz  liderowania. Aktywnie uczestniczy w programach przeciwdziałających przemocy wobec kobiet oraz  zmieniających stereotypowe podejście do starości i  osób starszych  (szkolenia na temat zarządzania wiekiem  oraz budowania relacji międzypokoleniowych). Współzałożycielka Fundacji Nowy Świat Kobiet, w ramach której realizuje autorskie  programy dla młodych kobiet na progu dorosłości  „Na nowej ścieżce życia” oraz kobiet pragnących odzyskać wpływ na własne życie „Odnaleźć siebie” Więcej na stronie  www.nowyswiatkobiet.plDATA:                                 

8-15.VII. 2017   

ROZPOCZĘCIE:               

8.VII o godz. 18 kolacją (sobota)

ZAKOŃCZENIE:               

15.VII. o godz. 14 po obiedzie (sobota)

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,  Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:       

800 zł   przy wpłacie  zaliczki do dnia 20 czerwca 2017

850 zł przy wpłacie zaliczki po 20 czerwca 2017

CENA POBYTU:               

wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie

noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za nocUWAGA:                               

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatoweKONTAKT:                         

www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu 
biuro:   0662759576
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366,ZAPISY:           

konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  8-15.VII.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP

     5.    zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł  prosimy wplacac   na konto :

            Pracownia Psychologii Procesu Bogna Szymkiewicz-Kowalska50 1020 5558 1111 1456 0540 0066  z opisem „wakacje z kreatywnością i krytykiem 8-15.2017, imię i nazwisko". WPŁACONA  ZALICZKA  ZA WARSZTAT  JEST BEZZWROTNA!!!

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skiny do cs słupek blokujący 60mm sklep busy Belgia wczasy w Kołczewie