HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-03-09 17:34:37

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

Uwolnij ciało Weekendowe uwalnianie stresu , napięcia, emocji i traumy

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
                        www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

        zapraszają 26-28 maja 2017 na warsztat

Uwolnij ciało
Weekendowe uwalnianie
stresu , napięcia, emocji i traumy z ciała za pomocą naturalnych metod samoregulacji
Prowadzą: Krzysztof Wadelski i Wioletta Łęczycka

    

Weekendowe Uwalnianie
uwalnianie stresu, napięcia, emocji i traumy z ciała za pomocą NMS™

Warsztat Weekendowe Uwalnianie jest zaproszeniem dla osób, które potrzebują tzw. Restartu, ale nie tylko.  Jest też dla osób, które są zainteresowane samorozwojem i nauką skutecznych i naturalnych technik redukowania stresu, napięcia w ciele ale też poznaniem technik uwalniania trudnych uczuć i emocji oraz metod niwelowania skutków traum.

Jest to dość intensywny weekend (13-14 godzin zajęć), przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, wiedzę oraz integrację.

Weekendowe Uwalnianie jest prowadzone przez doświadczonych praktyków, którzy w jasny i przejrzysty sposób przeprowadzają każdego uczestnika warsztatu przez ścieżkę NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™

Na tym warsztacie uczestnicy doświadczą uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu oraz elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®, uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®, tańca, pracy z głosem, masaży, automasaży, ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena, różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho, elementów kinezjologii, wizualizacji i relaksacji.Więcej o NMS™ :
NMS™ jest  kompilacją różnych  technik pracy z ciałem i umysłem, służących poprawie zdrowia i samopoczucia. W jej skład wchodzą elementy Świadomego Oddechu™ (różne technik oddechowe), ćwiczenia TRE®,  techniki medytacji i uważności, techniki relaksacyjne i wizualizacji, elementy Kinezjologii Stosowanej. Naturalne Metody Samoregulacji™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Odziaływując na ciało, oddziaływujemy na umysł i odwrotnie. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego(AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN). 

Motto Prowadzących:  „Naucz się i stosuj!”
Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np.  złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Mówią:  „ To działa!”   
i to nie są tylko ich słowa, możesz zapoznać się z opiniami http://uwolnijcialo.pl/wasze-opinie/

Cytują:  „Trening czyni mistrza”
i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem

O co chodzi z tym uwalnianiem?

Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne…)
Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa.
Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest  odcięcie od bólu, lęku  poprzez zamrożenie czucia, czucia czegokolwiek, wstrzymywania oddechu i hamowania wydechu.

Najlepiej obejrzyj ten krótki film http://uwolnijcialo.pl/artykuly/jak-rad … e-stresem/
Podczas uruchamiania tych mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają  pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad, zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności w tym seksualności…

„Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej” – A. Lowen

Drogą do zdrowia i i witalności jest na pewno droga samorozwoju.

Czasami jest tak, albo bardzo często bywa tak, że aby wejść na drogę musi się coś wydarzyć. Mówi się wtedy a to przypadek sprawił, że…..
Ale czasami jest tak, że przeżywanie cierpienia powoduje wejście na tą drogę.

My, Krzysztof i Wiola zapraszamy Ciebie na tą drogę bez względu na to w jakim miejscu teraz jesteś.

                                                         

Krótko o nas 
Jesteśmy teamem z wieloletnim stażem w różnego rodzaju przedsięwzięciach skierowanych na promocję zdrowego stylu życia. Nasza Pracownia  UwolnijCiało.pl w której prowadzimy swoją praktykę  znajduje się w Poznaniu  http://uwolnijcialo.pl/  W naszej ofercie znajdują się konsultacje, sesje indywidualne, zajęcia, wykłady, seminaria, szkolenia, kursy i warsztaty wzbogacające świadomość i rozwój uczestników. Nasza praktyka obejmuje obszar pracy ze stresem, stresem pourazowym, traumą, psychosomatyką oraz rozwojem osobistym. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi fizycznie.
•    Ponad 2500  osób z kraju i z zagranicy wzięły udział w naszych warsztatach otwartych pracy z ciałem,  nie  licząc tych zamkniętych oraz szkoleń
•    Od roku 2012 prowadzimy warsztaty  wprowadzające do metody TRE®
•    Asystowaliśmy w pierwszych projektach w Polsce w pracy z chorymi na SM za pomocą metody TRE® (Rok 2014-2016)
•    Prowadziliśmy  i  prowadzimy różnego rodzaju prace terapeutyczne  dla podopiecznych  Stowarzyszeń, Fundacji, Placówek Wychowawczych, Placówek Pieczy Zastępczej (rodzinne domy dziecka, zawodowe rodziny zastępcze) (Rok 2012 – 2017)
•    Stworzyliśmy swój program z zarządzania stresem, oparty na Naturalnych Metodach  Samoregulacji™
•    Uzyskaliśmy wiele referencji firm, instytucji i osób prywatnych
•    Współpracujemy z Instytucjami Państwowymi i Urzędami, Firmami, Lekarzami, Psychoterapeutami i PsychologamiKRZYSZTOF WADELSKI:

Swoją przygodę z rozwojem osobistym, terapią własną, psychologią, pracą ze świadomością ciała, oddechem, zacząłem w 1999 roku, ucząc się masażu pod okiem Zygfryda Rosiaka. Po ukończeniu Studium Psychologii w Warszawie, odbyciu stażu w Szpitalu Psychiatrycznym w Gnieźnie, zainteresowałem się NVC (Porozumieniem Bez Przemocy). Cały czas chciałem rozwijać się głębiej, dlatego uczestniczyłem w wielu warsztatach, szkoleniach i kursach. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla pracowników szkół, firm i instytucji z zakresu zarządzania stresem za pomocą Naturalnych Metod Samoregulacji™. (Referencje). Uczestniczę w różnych projektach, w tym projektach terapeutycznych np. dla chorych na SM (stwardnienie rozsiane) i szkoleniach przyszłych terapeutów oddechu. W styczniu 2016 roku otrzymałem akredytację AADP (American Association of Drugless Practitioners - Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków). Prowadzę prywatną praktykę w swojej Pracowni w Poznaniu. Pracuję pod superwizją.
Moj wypadek motocyklowy skierował w dużej mierze moje zainteresowania na zagadnienia, związane ze stresem pourazowym oraz traumą. W miarę upływu czasu po tym zdarzeniu, pomimo swojej własnej pracy w odzyskiwaniu pełnego zdrowia, działy się dziwne rzeczy. Czułem nieuzasadniony lęk, miałem trudności z koncentracją uwagi, flashbacki z wypadku, towarzyszył mi niepokój i poczucie, że stało się coś, co zostawiło cząstkę mnie, w tym zdarzeniu.
Szukałem odpowiedzi na różne pytania, w tym, dlaczego tak paskudnie się czuję po tym wypadku. Moja determinacja doprowadziła mnie do rozwiązań. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem, kiedy zainteresowałem się pojęciem traumy i zacząłem doświadczać specjalistycznych metod pracy z ciałem skierowanych na jej uzdrowienie. Nie było łatwo, ale po czasie mogę powiedzieć: BYŁO WARTO! Dzisiaj pomagam innym!
To zdarzenie zmieniło wiele w moim życiu, zmieniło mnie samego.

WIOLETTA ŁĘCZYCKA:


Uwielbiam kontakt z ludźmi, a moim konikiem jest praca z dziećmi i młodzieżą. Szczególne zaangażowanie kieruję do osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.Jestem współzałożycielką Pracowni  UwolnijCiało.pl w Poznaniu.Współprowadzę, asystuje oraz organizuję różnego rodzaju warsztaty, warsztaty pracy z ciałem, szkolenia, seminaria, kursy i wykłady o tematyce prozdrowotnej. Jestem nauczycielem certyfikowanym  instruktorem TRE® poziom I Tension &Trauma Releasing Exercises. Ukończyłam specjalne szkolenie z dr Melani Salmon jak pracować  z dziećmi i młodzieżą za pomocą metody TRE® Posiadam uprawnienia certyfikowanego praktyka Touch For Health (Dotyk dla Zdrowia) stop. I i II oraz praktyka GBE (Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich).

DATA: 5-7.V. 2017   

ROZPOCZĘCIE: 5.V. o godz. 18 kolacją (piątek)

ZAKOŃCZENIE: 7.V. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:   450 zł

CENA POBYTU:   wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
                 noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:   ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/  warsztatowe

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,   
                biuro:  0662759576 
            Jacek Towalski       0602219382,
                Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

ZAPISY:        
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
3.    wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4.    zaliczkę w wysokości 150 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  5-7.V.2017”.
            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usunięcie pojazdu znak sklep