HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2017-02-28 11:32:21

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 481
Punktów :   

WARSZTAT „BIODANZA- ŚCIEŻKA SERCA”, DAVID GOODMAN (WARSZAWA)

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” ORAZ
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE
WWW.TUITERAZ.EU   WWW.U-ZRODLA.PL
zapraszają 29 czerwca 2017  (czwartek) w godz. 18:00 – 21:00
w Warszawie na warsztat:

„BIODANZA – taniec serca i wolności”

                 PROWADZĄCY: DAVID GOODMAN

Biodanza to system głęboko transformującej, a zarazem delikatnej pracy nad rozwojem osobistym i świadomością oparty na pracy z ciałem, ruchem i tańcem. Integruje ciało, umysł, emocje i duszę.  Rozbudza witalność, kreatywność, zmysłowość, seksualność i emocjonalność. Uczy otwartości, radości, budowania dobrych relacji oraz wyrażania emocji.

Biodanza opiera się na osobistym, bezpośrednim doświadczeniu – indywidualnie, w parach, podgrupach lub grupie złożonej ze wszystkich uczestników. Podczas zajęć wykorzystuje muzykę, ruch i taniec aby umożliwić stworzenie harmonii i bliskości w relacjach międzyludzkich. To taniec serca i wolności rodem z Ameryki Południowej, który powstał w latach 60 - tych XX wieku  Jego ojcem jest psycholog, antropolog, poeta i artysta Rolando Toro z Chile.   Jako metoda rozwoju osobistego  Biodanza stosowana jest w  ponad 30 krajach na całym świecie. 

Biodanza z Davidem Goodmanem:
Biodanza prowadzona przez Davida Goodmana jest  wspaniałą podróżą osobistej transformacji, przemierzającą krajobrazy emocji, radości, tańca i ruchu. Jest łatwa. Nie musisz się uczyć żadnych tanecznych kroków. Wystarczy tylko chęć by poruszać swoje ciało i wejść w związek z muzyką. Zaczynamy prosto - spotkaniem, łącząc się z innymi osobami w grupie, wykorzystujemy gry i zabawy by się odprężyć, puścić sprawy codzienne i nawzajem się poznać. Ruszamy w głąb tańca, z pasją oddając się muzyce, doświadczając indywidualnie i jako grupa. Z tego miejsca jeszcze głębiej wchodzimy w ćwiczenia łączące spotkania i połączenia z innymi by leczyć, odkrywać i wyrażać.


„Biodanza – Taniec Serca i Wolności” – opis zajeć:

Podczas warsztatu otworzy się przed nami ścieżka serca, radosne i głębokie odkrywanie wszystkich aspektów istnienia. Ten weekend ożywi wszystkie aspekty naszej istoty. Przebudzimy wewnętrzną radość, przypomnimy sobie jak czuć się pełnią i naprawdę szczęśliwym/ą. Magiczna muzyka porwie nas w pierwotny taniec otwierając nasze serca aż do stanu połączenia z boskością i kosmosem. To wszystko w kontekście muzycznej i tanecznej  podróży, którą zaczynamy i kończymy razem, w przestrzeni miłości i szacunku.

Podróż ta będzie prosta i łatwa dla każdego. Nie ma potrzeby posiadania wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Po prostu bądź otwarty/a i zaufaj przewodnikowi. Wykorzystamy piękne i wzruszające techniki rozbudzające wewnętrzną niewinność. W lekki i pełen zabawy sposób połączymy się ponownie ze światłem i miłością życia. Będziemy tańczyć przy inspirującej i poruszającej serce muzyce, odkrywając boskość w sobie i w innych.

Poprzez swobodny taniec i prowadzone ćwiczenia połączymy się z ciałem i ze sobą, zaś otwierając się na muzykę pozwolimy na swobodny przepływ energii w nas.  Przypomnimy sobie i pogłębimy naszą zdolność kochania i dotykania życia. Odkryjemy  ponownie jak czerpać z życia rozkosz; aż zobaczymy piękno w nas samych i w innych. Będziemy używać różnorodnych rodzajów delikatnego dotyku, aby wywoływać uczucie miłości i bycia kochanym.

PROWADZĄCY:


DAVID GOODMAN
Nauczyciel Biodanzy, Terapeuta, Coach, Doktor (Ph. D)
Droga Davida obejmuje świat naukowy i duchowy. Jako młody człowiek ćwiczył sztuki walki, uczył kick boxingu i samoobrony kobiet. Zdobył doktorat w dziedzinie fizyki eksperymentalnej, a następnie pracował, jako doradca i psychoterapeuta. Nauka przekształciła się w metafizykę; w podróż odkrywania, w jaki sposób zamanifestować pragnienia i marzenia w świecie fizycznym. Poznał, rozwinął i uczył techniki Zmiany Przekonań i Tworzenia Rzeczywistości. Prowadził warsztaty Manifestacji dla terapeutów, w Glastonbury, USA, Portugalii, Włoszech i Francji.  Jest biegły w wielu alternatywnych metodach terapii ciała, w tym Shiatsu, Zero Balancing, Bio-Dynamice i uzdrawianiu kryształami.Przez wiele lat tańczył 5 Rytmów, odnajdując w ruchu swobodę i możliwość ekspresji. Następnie odkrywał Tantrę w całej Europie i wyszkolił się, jako nauczyciel Biodanzy w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Holandii. W Biodanzie odnalazł mieszankę tańca, Tantry i psychoterapii. Unikalne podejście.


WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


TERMIN:                       

czwartek 29.VI w godz. 18:00 – 21:00

CENA WARSZTATU: 

50 zł.

KONTAKT:                   

www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu   
biuro:  0662759576
Jacek Towalski       0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

MIEJSCE:               

Sala nr 3 (na I p.) na tyłach Teatru Komedia, obok restauracji
Antrakt, ul. Słowackiego 19A, Warszawa           

Niedaleko stacji metra Plac Wilsona. 

ZAPISY: 
1.    konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę za warsztat w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat.
3.    Opłatę za warsztat w wysokości 50 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „D.Goodman  29.VI.2017”.

            Dwa tygodnie przed zajęciami opłata za warsztat nie będzie zwracana.
            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.


Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
znak rowerowy sklep droga jednokierunkowa znak sklep