HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-11-16 21:08:04

Anandin

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 16
Punktów :   

Namaste!

Hej, moje imię duchowe to Anandin . Od kilku lat praktykuję jogę, są wzloty i upadki ale zawsze do przodu . Nie wyobrażam sobie życia bez praktyki, bez szkoły w której praktykuję i Nauczycieli. Z takich duchowych zainteresowań to interesuję się też buddyzmem i Sufi, ale joga zdecydowanie przeważa. Lubię śpiewać, tańczyć, pisać wiersze i robić wiele wiele innych rzeczy. Generalnie życie mnie bardzo cieszy.
No i bardzo się cieszę, że jest takie forum i tyle tu użytecznych informacji. Pozdrawiam wszystkich!

Ostatnio edytowany przez Anandin (2019-02-08 12:58:18)

Offline

 

#2 2019-02-08 13:23:53

Awatara-Saibaba

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 88
Punktów :   

Re: Namaste!

Praktyka to podstawa, tak uczą wielcy awatarowie. Sai Baba, w kazdej z dwóch Awatarów zalecał aby dużo praktykować, robić solidnie praktyki jogiczne jakie dostało się od Śri Guru!

Offline

 

#3 2019-05-09 08:21:58

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Namaste!

Super, że jesteś. Ja też tu trafiłam niedawno i widzę, że jest to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić. Jest tu tyle ciekawych in rzetelnych informacji a przy tym w tak dostępnej formie, że warto czytać. Dodatkowo można tu spotkać wesołych i pomocnych ludzi. Miło mi Cię poznać.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com La Kasbah de l'ile Fadiouth weekend w wellness Ciechocinek