HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2007-09-22 00:34:05

Green Izis

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 36
Punktów :   

To ja :-)

Witajcie
Pozdrawiam was serdecznie. Dawno juz sie zarejestrowalam, ale nie mialam zbyt wiele czasu, aby cos o sobie napisac, toteż nadrabiam zaległości. Interesuje mnie bardzo kultura egipska i wszystko to, co dotyczy piramid. Jestem podrózniczką i podróżuję bardzo często, toteż moja aktywność w pisaniu mała była ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Bardzo lubię czytać to forum, bo wiele się można dowiedzieć o rzeczach, o których do tej pory niewiele wiedziałam. Interesuję się kulturą egipską jak już pisałam, ale też bardzo mnie pociąga kult Boginii. Kult Kobiety Boginiiw ezoteryce! Toteż miło mi będzie się duchowo rozwijać w tak dobrym towarzystwie jak to na tym forum.
Pozdrawiam serdecznie!
Green Izis

Offline

 

#2 2019-02-05 13:33:06

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: To ja :-)

Jakaś bratnia dusza, green to zielone, zatem ktoś ekologiczny jak ja...


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#3 2019-05-09 08:42:57

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: To ja :-)

Cześć widzę, że mamy podobne zainteresowania. Też jestem bardzo zafascynowana tym forum i cały czas odkrywam w nim coś fascynującego. Tu nie można sie nudzić.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RĂŠsidence avec Piscine Superbe appartement rĂŠnovĂŠ