HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2012-02-16 13:03:11

 Lalita Devi

BUDZICIEL

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 111
Punktów :   
WWW

Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Praktykowałam kilka lat Krija Jogę, fajnie było. Potem otarłam się o sektę wikarego Vishwananda z Mauritius. Omal mnie ta maryjna sekta wikarego z Mauritius nie pożarła. Pieśni pochwalne do Maryjne psia jego mać, na konto Jogi i hinduizmu. Wielka Atma Ściema i Atmiczne oszustwo w Galaktyce!!!

Dobrze, że poznałam Laja Jogę, żeby się z Atma-Dziadostwa sekty Vishwanandowców i tego kultu Maryjnego wyplątać!

No i jestem, tutaj i teraz.

Pozdrawiam

Lalita Devi


Lalita Devi - Bogini Harmonii i Piękna oraz Ezoteryki

Offline

 

#2 2012-03-08 19:50:02

 Kavi

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

No to jak teraz wiesz co się u tego gościa wyprawia z jogą to warto innym ludziom otwierać oczy co jeszcze tam jeżdżą. Pewno kilka kurek uratuje się spod noża. Warto spróbować!!

Offline

 

#3 2019-02-04 19:36:16

 Lalita Devi

BUDZICIEL

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 111
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Czuje się uratowana ze szponów kościelnego wikarego z Mauritius. Wszystko dzięki Świętemu Bractwu, dzięki Himawanti i pewnie dzięki prowadzeniu Wielkiej Bogini. Chwała Wielkiej Bogini!


Lalita Devi - Bogini Harmonii i Piękna oraz Ezoteryki

Offline

 

#4 2019-02-06 01:57:45

Abrakadabra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 111
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

To ja dołączam się do pozdrowień dla forumowiczów Forum Himavanti.


Abrakadabra - Stara Magia

Offline

 

#5 2019-02-06 16:22:43

 Światło Himawanti

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2017-04-12
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Od dawna zaglądam na Forum (Fora), czytam sobie, ale jakoś mało piszę jeszcze. Dawniej słaby net u nas na wsi był. Teraz jest dużo lepiej.


Brat z Bractwa Himawanti

Offline

 

#6 2019-02-14 19:59:41

Syn Światłości

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Jak dotychczas głównie czytelnik czuję się adresatem pozdrowień, więc serdecznie dziękuję. Do ściemniacza z Mauritiusa kiedyś się trafiło, ale energia jakaś ciemna była i taka sztywna, nadęta, wyraźny ego-trip, a mnie trudno nabrać, szkolenia DU, mistrz radiestezji, odnowa charyzmatyczna z wylewaniem Ducha Świętego, kilka asramów typowo indyjskich, w tym Premananda i Sathya Sai Baba oraz Mahavatar Babaji, krija joga z Indii od uczniów Śri Yukteśwara i kilkanaście innych fajnych rzeczy. Po prostu zwykły ściemniacz mnie nie nabierze, że robi coś duchowego. Nie ma tam żadnej Atma Krija Jogi, bo ta oryginalna wygląda zupełnie inaczej (to ostatni poziom wtajemniczenia w Krija Jogę autentyczną, zarówno z przekazu z III wieku jak i z XIX wieku. Ale dziwi, że tylu naiwnych ludzi się na coś takiego załapuje, zamiast poszukać prawdziwych nauczycieli i mistrzów krija jogi...


Syn Światłości

Offline

 

#7 2019-02-16 19:59:45

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Mahavatar Babaji, jak wiadomo forma Śiwbaba (Śiwa Babadźi), kogoś kto nie jest inicjowany w tradycji śiwaickiej jogi na pewno nie uczyni odbiorcą objawienia ani dawcą Krija Jogi, gdyż linia nauczania Krija Jogi ciągle istnieje. Oprócz tego, objawienia Śiwa Babadźi nie popłyną do kogoś, kto jest samozwańcem i nie ma ani Guru ani stosownych inicjacji od mistrzów żyjących jako awadhutowie lub awatarowie Śiwa Babadźi w aktualnym czasie. Wikary z Mauritius, jak został nazwany przez przedmówcę, nie ma żadnej autoryzacji do nauczania ludzi, jest zwykłym fejkiem, który dla zdobycia pieniędzy oszukuje ludzi. Nie należy do żadnej Śaiwa Sampradaji, nie jest inicjwany w Giri Tirtha do której należy Krija Joga. I po tych brakach poznajemy, że to typowy wysłannik demonicznych sił ciemności i piekielnym charakterze demagoga i oszusta. I nic poza tym. Marny asura, łatwy do rozpoznania nicpoń otumaniający naiwnych ludzi.

Ostatnio edytowany przez ŚriVidyaa (2019-02-16 20:00:44)


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#8 2019-02-27 00:07:25

Indygo

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 45
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

To i ja się przyłączam do pozdrowienia wszystkich forumowiczów. Indygo to mój energetyczny promień mocy. Tak mi kilku radiestetów powiedziało. Badali różdżkami magicznymi. To musi tak być a ja lubię wszystkie odcienie koloru Indygo!

Niech Moc będzie z Wami! I ze mną

Offline

 

#9 2019-05-07 20:15:41

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Witaj. Cieszę się, że jesteś z nami. Ja też bardzo się cieszę, że mogę tu z wami porozmawiać. Powodzenia w praktykach.

Offline

 

#10 2021-04-09 00:09:35

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Pozdrawiam forumowiczów himavanti.pun.pl

Biała Magia Wielkiej Bogini wymaga stałości, lojalności i wierności. Prastara Wielka Bogini budzi się do wielkiej pracy oczyszczania całej Ziemi. Om!


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews https://www.hotels-world.pl/ najlepsza pizza na dowóz kraków Olszanica