HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2012-02-12 13:38:29

tuiteraz

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 561
Punktów :   

WARSZTAT TANTRY dla początkujących W WARSZAWIE

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA”
www.tuiteraz.eu      www.u-zrodla.pl 

zapraszają  1-3 czerwca 2012 na warsztat w Warszawie

„TANTRA SPIRIT - SEX, LOVE, SPIRITUALITY”
    (DUCH TANTRY–SEKS, MIŁOŚĆ, DUCHOWOŚĆ)
WARSZTAT TANTRY DLA POCZĄTKUJĄCYCH
PROWADZĄ NAUCZYCIELE Z ANGLII I FRANCJI:
SARITA I CHINTAN


                   
Warsztat ten pomoże odkryć nam  istotę Tantry poprzez podróż w głąb seksualności, miłości i duchowości. Dzięki  tantrycznej praktyce będziemy mogli dojść do prawdziwego spełnienia, które  nadejdzie, kiedy nasze ciało, serce i dusza będą razem tańczyć w harmonii. Tantra to styl życia, który pomaga nam uwolnić nasz ekstatyczny potencjał i chłonąć każdy moment miłosnej świadomości, w samotności lub z partnerem.
Zajęcia prowadzi jedna z najbardziej znanych na świecie  nauczycielek tantry – Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda),  partneruje jej Chintan Nobila. Warsztat jest otwarty  dla singli, jak i dla par.

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności  i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i  zmysłową świadomośc ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność  i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga  w pełni  otworzyć  się na bliską osobę.  Wpływa na całe  nasze życie. 
W  zachodniej współczesnej kulturze większość  z nas nie otrzymała  prawdziwej wiedzy  w zakresie seksualności, miłości i uszanowania głębokiej intymności pomiędzy kobietą i mężczyzną. Ten warsztat jest zaproszeniem do odkrycia swojej seksualności oraz otrzymania głębokich i praktycznych nauk wywodzących się z tantrycznych tradycji. Używając ćwiczeń, które integrują otwieranie serca, tantra uczy jak budować zaufanie nie tylko  do seksualności, ale również do innych aspektów naszego życia. Uczy jak  byc bardziej  obecnym i w pełni ożywionym oraz jak dokonywać szanujących życie wyborów. Szybko i efektywnie transformuje świadomość. 
Tantra jest także bardzo wyrafinowaną  ścieżką duchowego przebudzenia. W naukach Buddy słowo oświecenie opisuje najwyższy stan świadomości. W tantrze słowo Mahamudra oznacza najwyższe zespolenie ze Wszechświatem. Tantra jest wspaniałą i dalekko sięgającą ścieżką, ponieważ oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje  całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to  co to jest. Jesli pójdziemy głebiej, to tantra jest spotkaniem przeciwieństw. Złóż razem dwa przeciwne elementy i gdy w tym spotkaniu nastapi alchemiczna eksplozja –  to jest właśnie doświadczenie tantry.W zen nazywają to satori. Jest to wybuch świadomości, gdy stajemy sie jednością ze wszystkim co jest. 
Uwaga: podczas warsztatu nie dochodzi do relacji seksualnych!

SARITA:
Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda)  jest światowej sławy nauczycielką tantry prowadzącą  kursy i warsztaty na całym świecie.  Jest też autorką wielu książek (m.in. Divine Sexuality: The Joy of Tantra, Tantric love: Journey into sexual and spiritual ecstasy). Mieszkała w Indiach przez 26 lat. Spędziła wiele lat w ashramie Osho przechodząc proces głębokiej osobistej transformacji z osobistym wsparciem i przewodnictwem Osho. Już w czasie  pobytu w Indiach zaczęła uczyć Tantry wraz z Geho, jej ówczesnym partnerem. Rozwinęła kursy dla singli oraz  7-poziomowe szkolenie dla par.  W 2000 roku w Anglii założyła „School of Awakening” (Szkołę Przebudzenia), która  poprzez liczne grupy i szkolenia zmieniła życie wielu tysięcy ludzi.  Szkoła została stworzona, aby oferować ludziom wysokiej jakości wielowymiarowy rozwój osobisty. Zespół nauczycieli szkoły  ma bogate i różnorodne doświadczenie w medytacji, tantrze, holistycznym uzdrawianiu i  sztukach kreatywnych,  które prowadzą do głębokiej transformacji  i  przebudzenia.
Sarita otrzymawszy bezpośrednią transmisję od Osho, pozostaje wierna prawdziwej esencji Tantry i prowadzi swoich uczniów po ścieżce samourzeczywistnienia.  Oferuje czysty przekaz tantryczny  i jednocześnie, pomaga w przekroczeniu psychologicznych barier, które stoją na drodze zrealizowania  naszego pełnego potencjału.
www.tantra-essence.com
www.schoolofawakening.com

CHINTAN  NOBILA:
Praktykuje Tantrę od 1998 roku. Po wielu latach asystowania Saricie, ukończył w 2008 roku School of Awakening Tantra Teachers Training. W sesjach indywidualnych wykorzystuje swoje umiejętności z zakresu  Masażu Ayurwedycznego oraz Masażu Holistycznego. Wieloletnia praktyka zazen pozwoliła mu na głębokie zrozumienie natury ludzkiej oraz, w połączeniu z praktyką i uczeniem Tantry, odkryła w sposobie w jaki naucza, prawdziwą essencję  Chintana w charakterze humoru i radości, zrelaksowanej mądrości i radosnej kreatywności.


WARSZTAT:           „Tantra Spirit – Sex, Love, Spirituality”
DATA:                        1-3 czerwca 2012
MIEJSCE:                 Warszawa
CENA:                        500 zł  (cena nie zawiera noclegu i wyżywienia)
KONTAKT:               www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
                                     Jacek Towalski  0602219382, biuro: 0662759576
                                     Maja Wołosiewicz-Towalska   0606994366,

UWAGA:                    ilość miejsc  ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje
                                     kolejność  zgłoszeń  i wpłat zaliczek!
                                 Konieczna wpłata zaliczki 200 zł na konto Ośrodka „Tu i Teraz”
      do 10 maja 2012  z opisem „1-3.VI.2012”:
    Alior Bank     37 2490 0005 0000 4500 5695 0255


ZAPRASZAMY 31 MAJA 2012 godz. 19-22
NA BEZPŁATNY WYKŁAD SARITY I CHINTANA W WARSZAWIE
„ODKRYWANIE TANTRY”
MIEJSCE: BIOSFERA ul. Al. Niepodległości 80

Tematem wieczornego spotkania będzie zgłębianie zagadnień seksualności, miłości i duchowości poprzez Tantrę.  Będzie tez czas czas na pytania i odpowiedzi oraz na krótkie doświadczenie doznań.


OD 2012 OŚRODEK „TU I TERAZ” ROZPOCZYNA STAŁĄ  WSPÓŁPRACĘ Z TANTRYCZNĄ SZKOŁĄ SARITY „SCHOOL OF AWAKENING”
Zajęcia będzie prowadzić Sarita i nauczyciele z jej szkoły. W  2012/2013 odbęda się następujące kursy:
1.)„Tantra dla początkujących:  Tantra Spirit -  Sex, Love and Spirituality” prowadzą: Sarita i Chintan  (1-3.VI.2012 Warszawa)
2.)„Sacred Sexuality”, prowadzą: Sarita i Chintan  (5-10.VI.2012 Nowe Kawkowo)
3) „Sex to Superconsciousness”,  7 steps,  (od X.2012)
4).  „Soul Mate Training for couples”, 7 steps  (od X.2012)
5). Woman’s Tantra Training (od IX.2012)
6.) Men’s Tantra Training (od 2013)
7.) Festiwal Tantry (2013 Nowe Kawkowo)

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szamba escorts materace hilding podatek od nieruchomości wodomierze wrocław