HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2011-12-07 09:39:45

fenix

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2011-12-06
Posty: 2
Punktów :   

Liczba 37

Witam. Od ponad 2 lat w pewnych sytuacjach, np. gdy spojrzę na zegarek, widzę liczbę 37. Kiedy mam poczucie, że zbliża się 37 minuta danej godziny, muszę spojrzeć w zegarek. Jak się często okazuje, trafiam na tą liczbę. Gdy przeglądam jakieś dokumenty, teksty itd. to czasem zachowuję się, jakbym czegoś szukał. Wtedy ni stąd ni z owąt pokazuje się liczba 37. Po części myślę, że to zasługa mojego mózgu, który zapamiętał tą liczbę i stara się ją odnaleźć. Wiele osób tak ma, nie tylko ja. Co więcej, postanowiłem się dowiedzieć co nieco o tej liczbie. Okazało się, że jest to taka jakby religijna liczba. Jej znaczenie to "zrozumiesz a zwyciężysz". Oznacza też "Jestem Który Jestem". To już się staje natręctwem, dlatego pytam, co może oznaczać widywanie liczby 37?

Offline

 

#2 2012-02-20 10:57:32

 Himavad

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Liczba 37

Liczba (37) to dominacja cyfry (3) nad cyfrą (7), a do tego wibracja sumy w postaci (10), która bywa liczbą iluzoryczną, jeśli występuje jako suma końcowa imion i nazw. W liczbie (37) widzimy jakości wibracyjne (3) na pierwszym planie, a jakości wibracyjne (7) na drugim planie. I to w taki sposób, że ich złożenie daje wibrację (10). To tyle w skrócie, jeśli o zasady interpretacyjne chodzi.

Offline

 

#3 2019-02-05 12:03:41

 Zielony Plankton

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Liczba 37

Takie prześladowanie czy narzucanie się jakiejś liczby, podobnie jak przymus liczenia różnych rzeczy - to zwykle jeden z objawów zaburzeń z kręgu schizofrenicznego. Lekarz powinien pacjenta przebadać. Na pewno nic to magicznego ani ezoterycznego nie jest.


Zielony Plankton

Szanuj Zieleń

Offline

 

#4 2019-03-01 22:41:59

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: Liczba 37

Te zaburzenia z powodu narzucania się jakiejś liczby, którą niby przypadkiem się częściej pacjent zauważa, to są rzeczywiście w objawach zaburzeń kręgu schizofrenicznego, w podręcznikach psychiatrii. Fenomen jest ciekawy, bo sama liczba w tym wypadku sugeruje poprzez swoją sumę (10), że zjawisko należy do ilucji, omamień, złudzień, przywidzeń, do omamów i urojeń...


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#5 2019-03-01 22:43:39

 Kaivalin

Administrator

Skąd: European Union: London/Warsaw
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 468
Punktów :   
WWW

Re: Liczba 37

Te zaburzenia z powodu narzucania się jakiejś liczby, którą niby przypadkiem się częściej pacjent zauważa, to są rzeczywiście w objawach zaburzeń kręgu schizofrenicznego, w podręcznikach psychiatrii. Fenomen jest ciekawy, bo sama liczba w tym wypadku sugeruje poprzez swoją sumę (10), że zjawisko należy do ilucji, omamień, złudzień, przywidzeń, do omamów i urojeń. Dobrze "widząc" jakąś liczbę analizować jej potencjalne znaczenie i wpływ poprzez zbadanie wibracji gematrycznej tej liczby...


Śiwa Nam Kevalam - Administrator - Strażnik Forum
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Offline

 

#6 2019-04-09 18:39:33

Hogwart

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2018-04-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Liczba 37

Jak kogoś jakaś liczba obsesyjnie przyciąga, to już jest jakaś obsesja. A jak wiemy jaka to liczba, to widzimy, że 37 to wibracja 3+7=10, 1+0=1... Jest to Jedynka z tłem (podliczbą) 10. Samej 37 nie bierzemy jako tło, bo nie jest sumą z innej liczby ani kolumny numerologicznej. I mamy analizę stanu 10/1 jako generatora obsesji.

Pacjent rozpoczyna jakiś nowy cykl w życiu, możliwe ciężkie upadki ale też wzloty, najczęściej po okresie super ach, ach, ciężki kryzys z którego się ciężko podnieść. Mogą być jednak ciekawe podróże, czasem ta wibracja jest zachętą do podjęcia podróży. W dziedzinie miłosnej zachęca do "rozpoczęcia od nowa raz jeszcze". Utrudnia jednak realizację projektów, zatem przypomina, że trzeba się wysilać i bardzo postarać. Dobrze się spełniać w służbie społecznej, w dobroczynności. Rozwijać zaufanie, nie załamywać niepowdzeniami. W skrajnych wypadkach, 10/1 daje samobójstwa lub poważne straty - ale wtedy są też guru albo psychoterapeuci, żeby się poradzić skutecznie jak wyjść z cięższego dołka.


Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu

Offline

 

#7 2021-11-23 18:30:13

Awatara-Saibaba

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 88
Punktów :   

Re: Liczba 37

Przy takich liczbach zaglądamy do Podliczb w numerologii i szukamy interpretacji. Można także skorzystać ze zbiorów podliczb dla celów wróżebnych, z podliczb w sennikach, z podliczb w Księdze I ching, w zbiorze podliczb kartomancji czy małego tarota, gdzie mamy liczby od 1 do 78 etc. Zawsze poszerza to nasz wgląd o co może chodzić z liczbą, wskazuje też przyczyny problemów z umysłem, które mogą zaowocować chorobą głowy, jeśli liczba jest natręctwem myślowym lub obsesją.

Offline

 

#8 2023-11-17 13:53:05

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Liczba 37

Ciekawa inetrpretacja tej liczby 37. Często tło nie jest brane pod uwagę w wyliczeniach, a tu 10 jako tło może trochę namieszać.
Gematria/Numerologia to bardzo istotna dziedzina nauki. Warto ją zgłębiać, by poznać tajemnicę liczb, wibracji. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo na nasze życie, funkcjonowanie wpływa wibracja nazwy np. miejscości w której żyjemy czy imię i nazwisko.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové jímky Třebechovice pod Orebem Noclegi Aracati