HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie

1. Kontakt do Bractwa, Listy dla Śri Guru, Prośby o uzdrowienie: Bractwo Himawanti R.Z.M., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. 0044-786-2259946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 044-615 4984 lub 0602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Czeska uzdrowicielka LASANA, Bioterapia; Sławutówko k/Gdynii, 2008 (info: 48-509-562485) Matka Lasana, Ašrám, Vlčí Pole 25, 294 04 Dolní Bousov
5. Duchowa Pielgrzymka do Aśramu Swami Premananda w Indii - Przyjaciela Lalit'Mohana na Mahaśiwaratri luty/marzec 2009 tel. (0)-34-3624557 (Kartik)

#1 2011-03-02 21:04:41

kafi_gauri

Moderator

Punktów :   

HRIDAYA - Lekcje Serca to Najlepsza Biblioteka Duchowa!

Jak dla mnie to lekcje serca czyli Biblioteka Hridaya jest najlepszą biblioteką duchową. Jeśli czegoś nie mogę znaleźć o RD, jest na pewno w Hidaya.

Swami Premananda błogosławił wszystkie te lekcje, tak po polsku jaki po angielsku. Czytał te angielskie, a część była tłumaczona na tamilski.

Lekcje Hridaya to bardzo dobre opracowania z Nauk Wschodu. Także z tajemnych Lekcji Mahavatar Kriya Babaji do uczniów duchowych.

Mam nadzieję, że z czasem pojawia się kolejne Lekcje Biblioteki Hridaya, zarówno opracowania jak i tłumaczenia z Sanskrytu na jęz. polski.

Polecam Bibliotekę Hridaya -100 Lekcji Serca - Intensywny Kurs Rozwoju Duchowego...

http://himavanti.org/hridaja.htm

Kafi Gauri

KAFI GAURI

Cytat: "Wszyscy dobrzy ludzie słuchają mistrza Lalita Mohan Dżi!" - Swami Śyam Śivananda

#2 2011-03-10 19:41:55

Priyasrimataji

PIELGRZYM

Punktów :   

Re: HRIDAYA - Lekcje Serca to Najlepsza Biblioteka Duchowa!

HRIDAYA - to najlepsze biblioteka ezoteryczna jaką udało mi się spotkać, a czytam dużo. Esencja Mistyki Serca. Kto chce rozbudzić swoje serducho i otworzyć je na tę duchową wiedzę - to śmiało do czytania lekcji Hridaya. A pochwalcie się jak już coś przeczytacie jakie inspiracje się pojawiły i jakie macie odczucia i czucia.

Priyaśri Mataji

Priyaśri Mataji

#3 2011-03-23 12:57:13

Kszirin

NOWICJUSZ

Punktów :   

Tak, dla mnie Sutry Hridaya były takim boskim internetowym odkryciem - to One doprowadziły mnie do Sanghi, jak tylko je odkryłam jeszcze na stronie Bractwa Himavati, od razu wiedzałam, że chcę należeć do Bractwa - tak bardzo treści Sutr są bliskie temu co czuje i myślę. Właśnie dlatego z pierwszym dniem wiosny tego roku 21.03.2011 rozpoczęłam w W-wie spotkania Kręgu Nauki Ezoterycznej, na którym czytamy Sutry (1 Przesłanie na 1 spotkanie) i w medytacyjnym skupieniu odbieramy ich mistyczny przekaz. Przekaz, który jest wielowymiarowy - za każdym razem, gdy ponownie czytam którąś z Sutr, co innego wydaje się dla mnie ważne, za każdym razem czytam je jakby od nowa.

Na dzień dzisiejszy fascynuje mnie sama struktura owych Przesłań - 9 części po 10 Sutr w każdej - i z tego, co zrozumiałam każdy blok odpowiada jednemu płatkowi w Lotosie Hridaya. A podążanie drogą ezoterycznych lekcji to budzenie tego tajemnego lotosu - płatek po płatku. Lotosu, w którym mieszka Jaźń... 9 wielkich transformacji...

Przyznam się, że Sutry Hridaya są dla mnie idealnym kompedium wiedzy duchowej, nie zawsze w ciągu dnia mam czas na czytanie ksiąg ezoterycznych, ale zawsze znajdę chwilę na jedno chociaż Przesłanie - Idealna Esencja Nauk Duchowych Mistrzów, w sam raz na dzisiejszy czas.

Zapraszam wszystkich chętnych na nasze spotkania - spotykamy się w Warszawie, w poniedziałki o 19:30. Tel: 0-502 150 247

Pozdrawiam
Kszirin

#4 2011-04-27 20:11:21

Mariici

NOWICJUSZ

Punktów :   

To prawda, człowiek wraca do czytania Hridaya co jakiś czas i ze zdumieniem odkrywa coś nowego, jakąś głębszą wiedzę, której wcześniej przez swój płytszy punkt widzenia nie dostrzegał... Takie są właśnie prawdziwe mistyczne pisma, można się w nie zagłębiać i coraz głębszą mądrość wyciągać...

#5 2012-02-19 22:19:47

bhuvaneswari

NOWICJUSZ

Punktów :   

Nauki Hridaya to prawdziwa skarbnica wiedzy duchowej, mogę powiedzieć że to unikat w skali światowej. Czytam, zgłębiam i podróżuję po świecie ducha. I zgadzam się z przedmówcami czyta się i za każdym razem odkrywa się coś nowego. To wiedza, która uzdrawia i otwiera serce. Prostuje pokrętne ścieżki umysłu.

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox 3

Stopka forum

RSS