HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2011-02-24 21:11:11

Sasha

NOWICJUSZ

Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 1
Punktów :   

Pozdrawiam

Witam, jestem nastolatkiem który chce spróbować wszystkiego i znaleźć coś dla siebie w tym komercyjnym świecie. Interesują mnie wszystkie paranormalne wątki dlatego tu trafiłem. Z innych rzeczy to muzyka rockowa, punkowa i metal. Jeśli chodzi o motoryzacje to tylko stare pojazdy z "duszą". Często spotykałem się z krytyką że jestem za młody na paranormalne zabawy jednak traktuje to poważnie. Miło by było jakby ktoś mi pomógł nauczył podstaw ukierunkował rozwój.

Offline

 

#2 2011-02-25 21:07:15

 Kavi

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrawiam

To wspaniale , że młodzi ludzie interesują sie ezoteryką a nie ustawkami miedzy meczami. W ezoteryce są różne szkoły, kursy i nauczyciele. Jak znajdziesz złego to bedzie źle, jak znajdziesz dobrego to będzie dobrze . Sam dojdziesz do tego co cię interesuje i w jakim kierunku podążyć. Na razie to ty uważaj na pedofilów.

Ostatnio edytowany przez Kavi (2011-02-25 22:21:50)

Offline

 

#3 2019-02-08 02:35:48

ŚriVidyaa

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pozdrawiam

Paranormalne wątki interesują, młodego Jedi, ale młody Jedi musi zacząć przychodzić do Mistrza regularnie na naukę, aby Padawanem zostać. Nie ma nic bez pracy i praktyki, nie ma wiedzy bez nauki.


ŚriVidyaa - Tantra Wielkiej Bogini
Yogini Hridaya i Tripuropanishad

Offline

 

#4 2019-05-09 08:29:18

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Pozdrawiam

Witaj ja jestem trochę starsza od Ciebie ale kiedy rozpoczęłam moja drogę  też byłam bardzo młoda. Grałam na gitarze. Nawet mój kuzyn planował założenie kapeli w której miałam grać na gitarze basowej. Potem grałam i śpiewałam w klubie młodzieżowym. Teraz uprawiam trochę inną muzykę. Skończyłam szkołę muzyczną na flecie i gram w orkiestrze. Co do tego eksperymentowania to trzeba uważać. Lepiej czerpać z dobrego źródła. To na pewno będzie dobre. Powodzenia

Offline

 

#5 2023-11-22 14:10:57

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Pozdrawiam

Witaj Sahsa
Dużo młodych ludzi interesują tego typu zagadnienia. Najlepiej jest się wybrać na zajęcia z jogi, gdzie szerzej są tam tematy omawiane. Znalazłeś coś co Ciebie zainteresowałó na forum?

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky UherskĂ˝ Brod Szamba betonowe Oława