HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-12-18 16:57:46

tuiteraz

MISJONARZ

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 683
Punktów :   

Świadome kochające relacje. Warsztat dla singli i par.

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza  9-16 sierpnia 2020 na warsztat:

Świadome kochające relacje.
Warsztat dla singli i par.
Prowadzi: Ananda Kumar„Celem relacji nie jest posiadanie kogoś, kto mógłby cię dopełnić, ale bycie z kimś, z kim podzielisz się swoją kompletnością” ~ Neale

„Nasza relacja jest wyrazem tego, kim jesteśmy w środku ” ~Ananda Kumar

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłym, charyzmatycznym hinduskim nauczycielem
i uzdrowicielem, pochodzącym z południowych Indii. Ananda Kumar przynosi do Europy  starożytną wiedzę o uzdrawianiu, jodze, tantrze i energii. Naucza uzdrawiania oraz równoważenia energii ciała, umysłu, emocji i duszy. Prezentuje wiedzę we współczesnej formie, zrozumiałej dla zachodniego stylu życia. Przypomina ludziom, aby żyli z głębi esencji miłości
i wolności. Jego nauki to nie tylko transformujące techniki czy narzędzia, ale sposób życia
i dzielenia się naszą prawdziwą istotą z miłością i świadomością!

Nikt nie może żyć całkowicie sam. Jesteśmy wzajemnie połączonymi istotami pochodzącymi z natury. Relacje z innymi, zwłaszcza związki partnerskie, to dla wielu z nas ważny obszar życia. Mogą być źródłem radości, szczęścia, ale też  i cierpienia.
Nasza pierwsza relacja zaczyna się jeszcze gdy nawiązujemy połączenie z matką, a następnie doświadczamy różnego rodzaju relacji przez całe życie w postaci intymności, przyjaźni, rodziny, życia towarzyskiego, zawodowego.

W świadomych kochających relacjach wzajemnie się wspieramy aby móc razem wzrastać, wspierać się, rozkwitać i wyrażać swe dary z prawdziwością i miłością.

Świadome, pełne miłości relacje prowadzą nas do szczęśliwego, pełnego akceptacji
i zrozumienia połączenia z innymi. Pozwalają nam z zaufaniem otwierać się przed sobą wzajemnie. Umożliwiają nam bycie prawdziwym, szczerym i naturalnym – wobec siebie, innych i całego świata.

Ponieważ nasze relacje są zazwyczaj odwzorowaniem naszych wcześniejszych doświadczeń, to warto przyjrzeć się temu jaką relację mamy ze sobą samym, aby móc nawiązać świadomą kochającą relację z innymi ludźmi.

W nieświadomych relacjach traktujemy innych jako coś oczywistego – zazwyczaj wyczerpanych, wyobcowanych, uwikłanych, wykorzystywanych -  co ostatecznie powoduje tylko wzajemne  nieporozumienie i niedostrojenie.

Różnica między relacjami świadomymi a nieświadomymi, polega na tym, że w relacji świadomej oboje partnerzy są uważni i obecni, i mogą przytomnie zauważyć, co się z nimi samymi dzieje oraz jak rozwija się ich związek. Dzięki temu oboje mogą rozwijać i transformować – siebie i swoją relację.

Podczas warsztatu, w  tej cudownej podróży otwierającej umysł – serce-duszę nauczymy się i doświadczymy:

•    Poznamy 7 aspektów relacji opartych na 7 aspektach życia:
-    Przetrwanie i Bezpieczeństwo,
-    Przepływ i Przyjemność,
-    Moc i Relacje,
-    Zaufanie i Miłość,
-    Prawda i Ekspresja,
-    Wgląd i Przejrzystość,
-    Jedność i Wolność.
•    Doświadczymy akceptacji, uzdrowienia i odpuszczenia sytuacji wynikających z przeszłych nieświadomych wzorców relacji i otworzymy się na nowe, świadome, pełne miłości podejście do życia i relacji.
•    Uświadomimy sobie i zrozumiemy istotę relacji powiązaną z:
-    granicami i otwartością,
-    założeniami i rzeczywistością,
-    potrzebami i dzieleniem się,
-    konkurencją i współpracą,
-    intuicją i komunikacją.
•    Będziemy się uczyć i praktykować ćwiczenia Świadomości.
•    Skorzystamy z narzędzi wspierających otwartość serca i uważność umysłu.
•    Skorzystamy z uzdrawiających praktyk i medytacji, aby obudzić świadomość i miłość w naszych relacjach ze sobą oraz z innymi.
•    Będziemy ćwiczyć i rozwijać cechy autentyczności, otwartości, wrażliwości, kształcenia, kreatywności, współczucia, wzrostu.
•    Zasiejemy nasiona w przestrzeni wewnętrznej, które będą mogły  zamanifestować się w relacji zewnętrznej.
•    Poznamy praktyczne narzędzia aby je zintegrować w codziennym życiu osobistym, związku i w pracy.
•    Doświadczymy intymności z samym sobą oraz z życiem.
•    Otworzymy się na tajemnice życia, mikro i makrokosmosu.
•    Nauczymy  się praktycznych narzędzi do integracji w codziennym życiu osobistym, związkach i pracy.


Dla kogo jest ten warsztat?
-    Odpowiedni jest dla singli i par.
-    Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych.
-    Odpowiedni dla ludzi, którzy chcą żyć w pokoju, zdrowiu, miłości, wolności i szczęściu oraz dzielić się świadomymi kochającymi relacjami.
Czy mogę przyprowadzić partnera, z którym mam problem i czy można to naprawić podczas warsztatu?
-    Jasne, możesz przyjść z partnerem.
-    Skoncentruj się jednak na swojej wewnętrznej podróży i pozwól partnerowi by odkrył własną bez ingerencji. Nie jesteśmy tu po to, by kogoś naprawiać, ale po to by leczyć naturalnie i otwierać się z miłością i świadomością.
Czy mogę dołączyć jako obserwator?
-    Nie, przyjdź, aby w pełni uczestniczyć i zanurzyć się w całości, otwartości i
obecności.

Jak wygląda harmonogram zajęć?
-    Typowy rozkład dnia rozpoczyna się rano od zajęć jogi/medytacji i kończy się delikatną spokojną przestrzenią późnym wieczorem, z uwzględnieniem wystarczającej ilości czasu na odpoczynek, spotkania towarzyskie i relaks w naturze.
Czy te praktyki są bezpieczne?
-    Tak, jest to bezpieczna, ufna, poufna, wspierająca i medytacyjna przestrzeń, która leczy i rozwija się z poszanowaniem granic każdego z nas.  Przede wszystkim celem jest nawiązanie bliskości ze sobą i ze swoim życiem.
Co należy ze sobą zabrać?
-    Oprócz codziennych potrzeb pielęgnacyjnych, luźnych ubrań, białych ubrań (do konkretnych medytacji) przybądź ze swoim kanałem kreatywności jak muzyka, taniec, śpiew, pisanie, rękodzieło, malarstwo, … .

PROWADZĄCY: ANANDA KUMAR
Ananda Kumar jest nauczycielem i uzdrowicielem. Pochodzi
z południowych Indii i przynosi  starożytną naukę o  uzdrawianiu, jodze, tantrze i energii.  Naucza uzdrawiania oraz równoważenia energii ciała, umysłu, emocji i duszy. Prezentuje wiedzę we współczesnej formie, zrozumiałej dla zachodniego stylu życia.
W ciągu ostatnich 21 lat wzrastał na ścieżce nauczycieli takich Osho,  Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.  W swoim nauczaniu stosuje także Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing, Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki.Pozostawił zawód architekta, aby  prowadzić warsztaty i szkolenia 
w Indiach i Europie. Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz.
Jego nauki,  to nie tylko transformujące  techniki czy narzędzia, ale sposób życia, rozkwitania i dzielenia się naszą prawdziwą istotą z miłością i świadomością! Ananda słucha i kłania się tajemnicy życia, a ludzie czują na jego kursach wysokie wibracje światła, miłości i błogości.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:   
9-16 sierpnia 2020 (niedziela– niedziela)

ROZPOCZĘCIE:   
9 sierpnia o godz.18 ( kolacją o godz. 18 w niedzielę)

ZAKOŃCZENIE:   
16 sierpnia o godz.14  (obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:   
1900 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD:   
1500 zł  (przy wpłacie zaliczki do 30 kwietnia 2020)

CENA POBYTU:   
wyżywienie 85 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie); noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:   
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:   
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro:   662759576
Jacek Towalski        602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska   606994366


ZAPISY: 
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5.    Zaliczkę za pobyt  w wysokości 250 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego  „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  9-16.VIII.2020”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.himavanti.pun.pl wynajem autobusów wielkopolska poradnik margonem rodowody