HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-11-10 16:39:48

Agnieszka Jurko

SYMPATYK

Zarejestrowany: 2016-11-22
Posty: 26
Punktów :   

"Otwierając się na nowe" warsztat kreacji Nowego 2020 Roku

Akademia Życia i Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na warsztat kreacji Nowego 2020 Roku
OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE
prowadzący Jacek Borowicz i Paweł Trzciński
14 – 15  grudnia  2019 w WarszawieZapraszamy Ciebie na warsztaty, na których przygotowywać będziemy swoją wizję Nowego 2020 roku. Przełom starego i nowego roku to czas, kiedy podsumowujemy minione doświadczenia, czerpiąc energie z tego co spełnione, dokonane i zakończone a jednocześnie kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozpoczynania, sięgania dalej, wyruszania w podróż. Nowy Rok to zaś  okazja do spotkania z tym, co… Nowe.

W Akademii Życia mamy długą tradycję warsztatów tzw. planowania roku. Dlatego także teraz, w perspektywie nadchodzącego roku 2020 poprzez udział w pracach indywidualnych i grupowych będziesz świadomie pracować nad swoimi celami, planami i marzeniami.

•    Użyjemy w tym celu metody ustawień systemowych. Ustawienia systemowe kojarzą się z pracą dotycząca przeszłości. Potencjał tej metody jest jednak znacznie większy. Uzdrawiając nasze korzenie, tworzymy sobie warunki do wzrostu i rozkwitu TERAZ oraz otwieramy drzwi temu, co przyjdzie JUTRO… W języku polskim mamy takie określenie, mające niekiedy pejoratywny wydźwięk – mówimy bowiem : „…on/ona jest dobrze ustawiony”. A może jednak kryje się w tym pozytywna intuicja…? A więc - czemu nie? Czy chcesz się dobrze ustawić na nowy 2020 rok?
•    Naszą wizję zasilamy energią kreatywności, czerpiąc ją ze świadomego oddechu i ruchu. Z intencją połączenia się twórczą energia życiową weźmiemy udział w sesji oddechowej. Oddychając świadomie zbadamy nasze reakcje na marzenia, pomysły i tworzone plany rozpuszczając odczuwane w ciele fizyczne i emocjonalne blokady i uzyskując dostęp do źródła energii pozwalającej nam wykonać ruch do przodu. I na fali tej energii zatańczymy z naszym nowym rokiem.
Formuła zajęć: wszyscy uczestnicy będą brać udział w szeregu ćwiczeń i prac grupowych oraz indywidualnych, bazujących na metodzie ustawień systemowych, ruchu i praktyce świadomego oddychania. Będziemy m.in. pracować ze swoją wizją roku 2020  wraz z kluczowymi celami, jakie się w niej zawierają. Będziemy poszukiwać zasobów i wsparcia systemowego i energetycznego dla ich realizacji.

Warsztaty poprowadzą:


Jacek Borowicz -  pedagog myślenia twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia, praktyk NLP oraz trener umiejętności społecznych, przydatnych do funkcjonowania w biznesie a na co dzień nauczyciel akademicki. Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a (Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie).

Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości i współpracownik wrocławskiej Akademii Życia, praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia opłata 290 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 190 zł na konto organizatorki.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem). Możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl

Godziny zajęć:
sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

Zapisy:
Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Pełna informacja:

https://www.agnieszkajurko.pl/akademia- … -2019.html

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kořenové čistírny dobra strona telefonia noclegi online kurtyny