HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-09-16 15:59:13

tuiteraz

MISJONARZ

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 656
Punktów :   

Emocjonalne przyczyny chorób - puść kotwicę, ciesz się życiem!

Emocjonalne przyczyny chorób - puść kotwicę, ciesz się życiem! Czyli sposób na zdrowy przewód pokarmowy (Nowe Kawkowo)

Wpływ osobistych przekonań i nieświadomych programów zachowań na stan fizyczny ludzkiego organizmu, ma swoje odzwierciedlenie w często używanym przez lekarzy określeniu – dolegliwość o podłożu psychosomatycznym.

Mimo powszechności występowania takich stanów zdrowotnych, tylko dość wąskie grono lekarzy podjęło się opracowania skutecznej metodologii postępowania w takich przypadkach. Obecnie temat jest coraz bardziej znany, jednak okazuje się, że opracowane przez nich zależności oraz podawane techniki w wielu przypadkach są niewłaściwie interpretowane i stosowane.

Lek. med. Dorota Jarymowicz oraz jej mąż, prowadząc terapie coraz częściej spotykają pacjentów, którzy znając ogólne zasady z zakresu związku pomiędzy stanem emocji a stanem fizycznym organizmu, nie potrafią poradzić sobie z nękającymi ich dolegliwościami. W oparciu o te obserwacje powstała idea stworzenia specjalnego programu warsztatów, które z jednej strony pozwolą uczestnikom dobrze zrozumieć istotę oddziaływania psychiki na stan zdrowia a z drugiej strony dają konkretne narzędzia w postaci technik do samodzielnego, praktycznego stosowania w codziennym życiu.

Każde warsztaty z opracowanego cyklu, poświęcone są innej grupie narządów, układów funkcjonalnych organizmu. Te konkretne warsztaty dotyczą przewodu pokarmowego i związanych z nim dolegliwości.

OPIS WARSZTATÓW:

Warsztaty składają się z dwóch przeplatających się interaktywnie części - wiedzy teoretycznej i praktyki w postaci różnorodnych ćwiczeń.
Wiedza teoretyczna oparta jest na odkryciach dr. R.G. Hamera (Germańska Nowa Medycyna) oraz doświadczeniach i badaniach jego kontynuatorów (dr. C. Sabbah, dr. G. Renaud, dr. G. Athiasa, R. Barnai i innych). Różne nazwy: Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika czy Psychobiologia wskazują na „logiczne połączenie biologii i psychiki”. Prezentowana na warsztatach wiedza nosi nazwę Emocjonalne Przyczyny Chorób łącząc w sobie powyższe nurty.
Ćwiczenia wykorzystane podczas zajęć opierają się zarówno na technikach zaczerpniętych z międzynarodowego dorobku wyżej wymienionych propagatorów metody jak i na narzędziach opracowanych i sprawdzonych w wieloletniej praktyce przez prowadzących warsztaty.

Warsztaty zawierają:
•    techniki pracy z ciałem w celach poznawczych schematów zachowań oraz aktywnego modelowania pozytywnych przemian;
•    techniki uwalniania emocji i rozpuszczania blokad;
•    medytacje, wizualizacje prowadzone;
•    technikę zmiany negatywnych odczuć i przekonań na korzystne dla zdrowia i życia;
•    narzędzia pozwalające uświadomić sobie własne potrzeby aktywujące chęć eksploracji życia;
•    szereg technik pomocniczych, wprowadzanych w miarę zaistniałych potrzeb podczas prowadzenia zajęć
•    2 koncerty muzyki na żywo (didgeridoo, gong, dzwony rurowe itd.) oczyszczające i harmonizujące ciało i psychikę (w piątek i w sobotę wieczorem).

Są to warsztaty dla:
•    osób, które są zdrowe i pragną jeszcze pełniej korzystać z życia;
•    osób, które mają dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego i pragną się ich pozbyć, aby w pełni korzystać z życia;
•    osób pracujących w stresującym środowisku zarówno w dużych firmach jak i prowadzących własną działalność gospodarczą;
•    osób czujących się samotnie;
•    osób spotykających się z brakiem akceptacji i zrozumienia;
•    osób, które mają wrażenie, że wciąż w życiu więcej dają niż od niego otrzymują;
•    osób mających do czynienia z nieuzasadnioną ludzką agresją.

Korzyści z udziału w warsztatach:
•    zdrowy, sprawnie funkcjonujący przewód pokarmowy (dobry apetyt, trawienie i przemiana materii);
•    wzmocnienie i stabilizacja stanu emocjonalnego;
•    poprawa relacji w pracy i w rodzinie;
•    odzyskanie radości życia i łatwości osiągania osobistych celów;
•    wiedza i narzędzia do samodzielnego wykorzystania w konkretnych sytuacjach.

O PROWADZĄCYCH
Dorota i Mariusz Jarymowicz, zajmują się terapią naturalną od 19 lat a liczne wykłady i warsztaty prowadzą od lat 5. Obecnie, są właścicielami Naturalnego Centrum Zdrowia, które znajduje się w Warszawie, na Starym Mokotowie i zrzesza ponad 20 terapeutów, a w jego przestrzeni, codziennie odbywają się również wykłady, terapie grupowe i warsztaty. Dzięki tej aktywności, prowadzący warsztaty „Puść Kotwicę – Ciesz się życiem”, mają dostęp do najbardziej aktualnych zasobów wiedzy praktycznej z zakresu funkcjonowania ludzkiego organizmu, jego psychiki, emocjonalności i fizjologii.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU:

TERMIN:   
18 - 20.10.2019

ROZPOCZĘCIE   
18.10 - godz. 18:00 (piątek, kolacją)

ZAKOŃCZENIE   
20.10, o godz. 14:00 (niedziela, po obiedzie)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    600 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:   
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 18-20.X.2019”.
6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

Dorota Jarymowicz

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po okresie pracy w szpitalu AM na ul.Działdowskiej, podjęła decyzję o odejściu z państwowej służby zdrowia i zdecydowała się na wdrożenie do swojej praktyki, alternatywnych metod leczenia. Rozpoczęła od własnej córki, która była uczulona na prawie wszystkie dostępne antybiotyki, sulfonamidy i aspirynę. Dziecko było w wieku przedszkolnym i musiała zdecydować się na jakiś rodzaj pomocy, kiedy przychodził okres jesiennych przeziębień i grypy. Pierwszym wyborem była homeopatia. Po kilkustopniowym szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Farmaceutyczny AM w Warszawie i Centrum Kształcenia i Rozwoju Homeopatii we Francji, zaczęła ją stosować z bardzo dobrym skutkiem.
W 2000 roku, kiedy poczuła potrzebę poszerzenia swoich możliwości, rozpoczęła naukę w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, która trwała kilka lat i pozwoliła na zdobycie umiejętności przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny informacyjnej – tzw. operacji fantomowych, obecnie często nazywanych chirurgią kwantową. Z biegiem czasu, nabyte umiejętności poszerzyła o szereg własnych technik, tworząc w ten sposób zbiór technik, który nazwała Kwantową Regeneracją Ciała.
Na tym nie poprzestała i po kolejnych kilku latach zainteresowała się emocjonalnymi przyczynami powstania choroby, zgłębiając Totalną Biologię i Recall Healing, wykładane przez dr. Gilberta Renaud z Kanady, Marie-Ginette Rheault oraz dr. Gerarda Athiasa z Francji.
Stosując Kwantową Regenerację Ciała oraz szybko i skutecznie ustalając Emocjonalne Przyczyny Choroby, pomogła wielu pacjentom. Do stanów chorobowych, w których odnosi największe sukcesy można zaliczyć: schorzenia kręgosłupa, zaburzenia pracy układu pokarmowego, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego (np. tarczyca, nadnercza, trzustka), niektóre postacie bezpłodności u kobiet. Od 5 lat prowadzi regularne wykłady oraz warsztaty skupione na odzyskiwaniu zdrowia i właściwych relacji rodzinnych oraz zawodowych poprzez uświadomienie sobie emocjonalnych przyczyn dolegliwości oraz wprowadzenie do codziennego zastosowania technik uwalniania blokad, przekonań oraz rozładowywania nagromadzonych napięć psychicznych.
www.naturalnecentrumzdrowia.pl

Mariusz Jarymowicz

Terapeuta z 19-letnią praktyką, chirurg fantomowy, muzykoterapeuta. Autor wielu artykułów poświęconych zdrowiu i rozwojowi osobistemu. Od 2014 roku wspólnie z Barbarą Romanowską, wykłada Muzykoterapię Dogłębną Komórkową na kursach organizowanych przez Akademię Dźwięku Barbary Romanowskiej. Z zamiłowania eksperymentuje ze słowem i dźwiękiem, łącząc współczesną wiedzę z zakresu psychofizjologii, muzyki i architektury słowa z informacjami pochodzącymi z tradycji różnych kultur. Aby osiągnąć cel w zakresie regeneracji ludzkiego organizmu zwykle stosuje łącznie kilka metod, komponując z nich najodpowiedniejszą dla danego pacjenta terapię. Na przestrzeni kilkunastu lat pomógł wielu osobom z różnymi dolegliwościami natury fizycznej i emocjonalnej. Najczęstsze przypadki to schorzenia kręgosłupa, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, zaburzenia snu i stany obniżonego nastroju, zaburzenia pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego. Razem z żoną Dorotą, wspomagał również osoby ze zmianami nowotworowymi różnego stopnia, umożliwiając szybką regenerację równolegle do prowadzonej przez lekarzy radio lub chemioterapii, czy też po zabiegach chirurgicznego usunięcia nowotworu.
Wiedza zdobyta w okresie, kiedy zarządzał kolejno trzema firmami zajmującymi pozycję liderów w swoich branżach na rynku międzynarodowym, pozwala mu spojrzeć szerzej i z większym zrozumieniem, w przypadku pacjentów, czy uczestników warsztatów zatrudnionych w dużych firmach i poddawanych na co dzień silnej presji psychicznej.
Prowadzi warsztaty transformujące o różnej tematyce, wykorzystujące wiedzę z zakresu symboliki zachowań, znaczenia i symboliki słów oraz liter, wpływu fali dźwiękowej i stanu psychiki na ludzki organizm.
Do 1999 roku, był architektem i biznesmenem skupionym na osiąganiu jak najlepszych wyników w swojej pracy. Jednak właśnie tego roku, jego życie zaczęło ulegać przemianie. Organizm odmówił współpracy manifestując to poważną dolegliwością kręgosłupa. To pchnęło go do głębszego zainteresowania się tym, jak funkcjonuje człowiek jako całość oraz co można zrobić, aby naprawić i zregenerować to, co przez medycynę konwencjonalną zostało uznane za nieodwracalnie zniszczone.
Po “cudownym” uzdrowieniu przez naturoterapeutkę z Warszawy oraz po zmianie trybu życia, zdecydował się na rozpoczęcie długotrwałej nauki w Instytucie Badań Fantomowych w Szczecinie, gdzie przez kilka kolejnych lat poznawał tajniki Chirurgii Fantomowej, obecnie zaliczanej do tzw. medycyny informacyjnej / kwantowej. Pod koniec tego okresu uczęszczał również do Akademii Słowa Uniwersalnego, gdzie została mu zaszczepiona idea innego spojrzenia na litery, słowa i frazy, którymi na co dzień opisujemy nasze życie. Od tego momentu, do chwili obecnej rozwija umiejętności jako terapeuta, aby wspomagać siebie oraz innych w dążeniu do życia pełnego satysfakcji, radości i dobrego zdrowia.

Offline

 

#2 2019-09-24 11:05:56

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 127
Punktów :   

Re: Emocjonalne przyczyny chorób - puść kotwicę, ciesz się życiem!

Na blokady emocjonalne, przeżyte traumy polecam Rebirthing. Rebirthing to uwalnianie tłumionych emocji podczas płynnego i pogłębionego oddychania poprzez wejście w kontakt z podświadomością. Doświadczenie nieuświadomionych aspektów siebie oraz wzorców, uwarunkowań, które wpływają na odbieranie świata i tworzenie rzeczywistości. Procesy związane z rebirthingiem prowadzą do uświadomienia sobie lęków i blokad powstałych we wczesnym dzieciństwie oraz podczas trudnych doświadczeń życiowych i do uwolnienia od tych stanów. Za ojca dla świata zachodniego i gorącego propagatora rebirthingu uważa się niedawno zmarłego Amerykanina Leonarda Orra.
Więcej na temat Rebertingu mozna znaleźć pod linkiem:

http://www.himavanti.org/pl/c/medytacje … sc-oddechu

https://rebirthing-joga-oddechowa.blogs … ztaty.html

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bartosz bielawski purmo wrocław rolniczyblog.pl psycholog Piła