HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-05-08 17:33:30

Śankar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-04
Posty: 90
Punktów :   

Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Polecam dobry film dokumentalny na temat pedofili - "Wybaw nas od złego"

https://www.filmweb.pl/film/I+zbaw+nas+ … 006-364825

Film jest mocny, pokazuje mechanizmy zbroni pedofilskich kościoła. Pokazuje jak władze kościoła
zamiatają ten temat pod dywan, pokazuje zniszczenie, jakie przynosi gwałt na dzieciach ich życiu.
Jeden cytat z filmu zapadł mi szczególnie mocno w pamięć. Prawnik, który swoją karierę poświęcił
tego typu sprawom powiedział: "Przesłuchiwałem biskupów, arcybiskupów i kardynałów na terenie
całego kraju (w sprawach związanych z pedofilią) przez 25 lat i jedyne co z tego wynika to fałsz,
krzywoprzysięstwo i wyparcie".

Offline

 

#2 2019-05-10 22:24:52

horacy

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-05-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Jutro tj.11.05.2019 na YouTube premiera filmu dokumentalnego braci Sekielskich o pedofilach w sutannach pt "Tylko nie mów nikomu". W roli jednego z  nakrytych pedofilów kapelan Lecha Wałęsy. Może być mocno.

Offline

 

#3 2019-05-12 12:25:01

Śankar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-04
Posty: 90
Punktów :   

Re: Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Na tę chwilę film "Tylko nie mów nikomu" ma 2 894 987 wyświetleń na youtube, a zaledwie wczoraj się ukazał. To całkiem niezły wynik... Widać temat leży w zainteresowaniu ludzi. Mam nadzieję, że głos sprzeciwu będzie tak silny, że zatrzęsie porządnie kościołem. Ludu Polan czas wstawać z kolan.

Offline

 

#4 2019-05-12 17:45:21

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Dziś już blisko 4 mln wyświetleń. Ludzie komentują, oburzają się, media podchwyciły temat i beton kościelny pęknie.
Zobaczcie, Śri Guruji od ponad 30 lat głośno i odważnie o pedofilii w kościele mówi. To jest moc Boskiego Proroka, który zmienia rzeczywistość, demaskuje zło i z nim zwycięża.

Offline

 

#5 2019-05-12 18:07:38

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Mocny film. Dobrze, że jest dostępny na internecie. Każdy może go zobaczyć. To straszne, że dzieci już na początku swojego życia doznają takich krzywd. Boją się mówić co ich spotkało a trauma zostaje na całe życie. Ciągle odnajdywane są ofiary księży. Ile jeszcze takich skrzywdzonych ludzi boi się o tym powiedzieć a ile już nigdy nie powie bo zakończyło życie z powodu traumy? Straszne fakty. Trudno się o tym słucha ale dobrze, że są odważni, którzy walczą aby innych już takie zło nie spotkało.

Offline

 

#6 2019-05-12 18:31:26

surya

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 246
Punktów :   

Re: Filmy dokumentalne (fabularne) - w temacie pedofili wśród kleru.

Nie tylko media podchwyciły temat filmu " Tylko nie mów nikomu". To znaczy prawie wszystkie media, oprócz TVP na usługach kościoła. Również politycy podczepili się pod chwytliwy obecnie temat i wprowadzają go do swoich kampani przedwyborczych. Mam tu na myśli takie partie jak PO, Wiosnę. Tyle, że o tym wiadomo i się mówi już bardzo długo, a politycy nic w tej kwestii nie zrobili, zresztą jak sam kościół. Mam nadzeję, że dzięki takim produkcjom coś się w końcu zmieni w mentalności Polaków.

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder mieszkania knurów biurka drewniane