HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-04-13 23:01:41

 Savitar

PIELGRZYM

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2016-10-14
Posty: 35
Punktów :   

Witam

Witam serdecznie wszystkich na forum - tych aktywnych w pierwszej kolejności bo fajne forum przez te lata się rozwinęło. Warto tu zaglądać i czytać bo jest co!...NO i oczywiście warto dodać coś o siebie aby się Forum rozwijało jeszcze ładniej .

Korzystając więc ze sposobności, pozwoliłem sobie na kilka zdań o sobie. Nazywam się Savitar i tematyką rozwoju duchowego interesuję się już od dłuższego czasu tj ok 8 lat studiuję nauki duchowe i konfrontuję je z życiem..albo raczej to życie samo weryfikuje jak dobrym jestem studentem. Osobiście uważam, że właśnie jakość życia, nie sprowadzana tyko do stanu konta bankowego i wygód, jest jednym z lepszych wyznaczników pracy nad sobą. Pojęcie jakości życia rozumiem raczej jako świadomość tego kim się jest i co ma się do zrobienia i robienie tego.  Duchowość widzę jako niestudzone podążanie Ścieżką Prawdy, jako miarę tego jak wykorzystujemy czas i inne zasoby którymi dysponujemy dla rozwoju ku dobru. Im więcej rozkodowanej iluzji i fałszu tym lepiej.

Moje zainteresowania ogniskują się jakby wokół tej skłonności do rozkodowywania i scalania w jedno różnych z pozoru zagadnień. Matematyka i jej relacja z otaczającym nas światem to bardzo zajmujący mnie temat, który w dużej mierze ukształtował moje aspiracje zawodowe. To też bardzo mistyczna dziedzina w moim odczuciu i trochę niedoceniana i dość kiepsko, niestety, wykładana w szkołach. Dużo pasji odnajduje też w treningach sztuk walki, zwłaszcza tych z tradycją gdzie uczciwie podchodzi się do ćwiczeń i sporo uwagi poświęca się na doskonalenie charakteru i techniki.

To z pewnością nie jest wszystko o mnie...ale jakiś tam istotniejszy kawałek. Są też sprawy, którymi nie ma się co chwalić a też takie z którymi lepiej poczekać. Poza tym to fajnie jest jak można wymieniać się opiniami i wiedzą z innymi - to też sposób aby się lepiej poznać i czegoś nauczyć.

Pozdrawiam
Savitar

Offline

 

#2 2019-04-16 12:43:34

 Dewalaja

BUDZICIEL

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 171
Punktów :   

Re: Witam

Witaj. Jakoś ciebie akurat slabo widać przy rozwijaniu tego Forum hehe - chyba, że inną ksywkę miałeś wcześniej. A tu trzeba zdolność konkretnego wyrażania się na piśmie wyćwiczyć, żeby fora rozwijać swoim uczestnictwem. Nietórzy nad ortografią pracują, inni nad solidną długością wypowiedzi. Bo zbyt krótkie posty idą co jakiś czas do kasacji w ramach czyszczenia Forum. Zresztą wszystko pisze w dziale administracyjnym. Pozdrawiam.


DEWALAJA - DEVALAYAM
NIEBIOSA - WIEŚCI Z NIEBIOS

Offline

 

#3 2019-04-23 21:26:21

 Savitar

PIELGRZYM

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2016-10-14
Posty: 35
Punktów :   

Re: Witam

Oj tak, zdolność wyrażania siebie na piśmie czy w ogóle to bardzo ważna sprawa. Dla mnie, muszę przyznać, to spore wyzwanie bo zanim coś napisze to analizuje  godzinami temat....Ale bardzo chętnie nad tym tutaj popracuje. Forum jest już dość spore więc nie od razu da się wszystko ogarnąć ale powolutku tak aby nie zaśmiecać postaram się rzeczowo i coraz to wyraźniej zaznaczać swoją obecność.
Pozdrawiam i dziękuje za komentarz.

Offline

 

#4 2019-04-26 13:59:40

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Witam

Witaj ja w końcu zarejestrowałam się. Nie jestem dobra w sprawach informatycznych ale jakoś dałam radę. Pozdrawiam. Teraz się podciągnę bo niedługo idę na kurs informatyczny. Też chętnie poczytam. Pozdrawiam

Offline

 

#5 2019-04-27 01:11:42

 Savitar

PIELGRZYM

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2016-10-14
Posty: 35
Punktów :   

Re: Witam

To to super! Życzę miłego czasu na forum! Przemyślanych postów i owocnych refleksji.
Pozdrawiam

Offline

 

#6 2019-05-07 19:57:19

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Witam

Witam i mi w końcu udało się tu zawitać i bardzo się z tego cieszę. Pozdrawiam Cię życzę Ci powodzenia.

Offline

 

#7 2023-01-08 00:35:07

 Światło Himawanti

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2017-04-12
Posty: 74
Punktów :   
WWW

Re: Witam

Nie tylko się zapisać, a także przywitać, ale jeszcze pisać od czasu do czasu. Szkoda, że tyle leniuszków jest. Tylko czytają, ale nic nie napiszą. Lenistwo, za to na seks czatach, to tam bajera leci na kilometry tekstu dziennie. A o duchowości pięć zdań cieżsko sklecić gawędziarzom seksualnym z Tindera i innych czatów! ;-)


Brat z Bractwa Himawanti

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Na Firmycz najdete firem v kategorii VĂ˝roba https://www.ehotelsreviews.com/ mieszkania knurów biurka drewniane