HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-03-01 21:00:38

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

"Papież" - film, który wstrząśnie Kościołem

Netflix jest w trakcie tworzenia filmu o papieżu Franciszku i Benedykcie XVI. Scenariusz filmu tworzony jest na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Anthony'ego McCartena, która własnie trafiła na półki księgarń w Polsce. Autor książki to nie byle kto, bo za scenariusz do wspaniałej "Teorii wszystkiego" został nominowany do Oscara. Napisał także "Bohemian Rapsody" i "Czas mroku", na podstawie których powstały docenione na całym świecie filmy.
Jeśli film będzie wiernie oddawał treść książki, a poprzednie adaptacje filmowe dzieł tego autora na to wskazują, to szykuje nam się prawdziwa filmowa bomba, która najpewniej będzie kolejnym mocnym ciosem w kłamliwe, przestępcze i ciemne struktury Kościoła katolickiego. Dodać tylko, że Netlfix powierzył reżyserię "Papieża" Fernando Meirellesa - twórcę kontrowersyjnego "Miasta Boga" czy "Miasta ślepców", filmowca odważnie ukazującego to, co głęboko zakryte i mroczne. W role obu papieży wcielą się wybitni aktorzy: Anthony Hopkins - zagra Benedykta XVI  oraz  Jonathan Pryce, znany m.in z najpopularniejszego serialu wszech czasów "Gra o tron" czy filmu "Tabu".
Jak widać po samej obsadzie głównych ról, reżysera czy producenta ten film nie może się nie udać.
Sama książka zaczyna się w momencie abdykacji z tronu papieskiego Benedykta XVI, którą McCarten uzasadnia głębokim powiązaniem papieża w tuszowanie spraw pedofilii w Kk. Z kolei fakt pozostania Ratzingera w Watykanie tym, że wynika on z lęku przed powrotem do niemieckiej ojczyzny papieża i bycia skazanym za przestępstwa ukrywania pedofilów.
Czy będzie to kolejny  przełomowy film w rodzaju nagrodzonego Oscarem "Spotlight", po którym na świecie otwarcie nazywa się Kk organizacją przestępczą? To okaże się już na pewnie wkrótce, bo choć Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery, to zdjęcia do filmu ruszyły już ponad rok temu.

Offline

 

#2 2019-03-01 22:22:52

 Kavi

PIELGRZYM

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: "Papież" - film, który wstrząśnie Kościołem

Film o Benedykcie czy Franciszku to jakby musztarda po obiedzie , może być ostra , zabójcza  jak dynamit ale to musztarda. Żaden reżyser nie rusza  jeszcze gówna które narobiło tyle smrodu a przyszło z Wadowic. Nie wiem dlaczego Wojtyła to taki temat tabu nawet w Europie bo w Polsce to wiadomo. Ostro biorą się za Benedykta i Franciszka, a oni przecież pozwolili na uchylenie rąbka tajemnicy  zwanej Pedofilią w Kościele. Smród będzie się unosił dopóki takie osoby będą na piedestale. A pomniki ich kompanów Jankowski i inni dalej będą mocno stać na postumencie tylko czasami zadrżą ale czy spadną i się rozbiją. Oto jest pytanie

Offline

 

#3 2019-03-15 22:17:48

Mitra

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 180
Punktów :   

Re: "Papież" - film, który wstrząśnie Kościołem

Z tego co wyczytałem, to film ma traktować również o Wojtyle, jako tym, po którym szambo odziedziczyli następni papieże. Zresztą w Europie antywojtyłowy front nabiera rozpędu; We francuskim dzienniku "Le Monde" pojawił się kilka dni temu artykuł pod wiele mówiącym tytułem "Żądamy dekanonizacji papieża Jana Pawła II". Autorzy zarzucają papieżowi "kulturę nadużyć" i nazywają go "protektorem oprawców". Ponoć niektórzy zaczynają podejrzewać papieża Franciszka o chęć zdekanonizowania Wojtyły, jako tego, za którego pontyfikatu ukrywano największych pedofilskich zbrodniarzy. Co z technicznego punktu widzenia może być trochę trudne, aczkolwiek niewykonalne.

Offline

 

#4 2019-04-20 12:29:15

 Premananda

BUDZICIEL

Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: "Papież" - film, który wstrząśnie Kościołem

Będzie co pooglądać, byle udało się film zrobić i wyraziście puścić w kinach, telewizji i portalach filmowych. Ujawnianie prawdy w rzetelny sposób jest konieczne, a przestępcy, którzy zbrodnię pedofilii ukrywali muszą zostać osądzeni, nawet pośmiernie. Niektóre pomniki, jak ten Henryka Jankowskiego trzeba pewnie będzie usunąć.


Om Premanandaaya Namah!
Preman - Łaska, Aananda - Błogość i Szczęście

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UnterkĂźnf Santa Maria di Leuca hobbypunkt cyklinowanie parkietu Warszawa cennik soda kaustyczna wrocław