HIMAVANTI

Forum Rozwoju Duchowego: Ezoteryka, Joga, Tantra, Magia, Kundalini, Uzdrawianie, Bóg i Bogini, Mistyka, Intuicja, Jarstwo, Oświecenie, HIMAVANTI OM

Ogłoszenie


1. Listy dla Śri Guru, prośby o błogosławieństwa i uzdrowienie, relacje z działalności: Śri Mohandźi R.Z.Matuszewski., P.O. Box 247, 44-100 Gliwice 1, PL,
2. Grupy Medytacyjne: Laya Yoga & Tantra, Nauka o Czakramach - Uzdrawianie - Wielka Brytania: tel. +44 786 225 9946 (Andrew, jęz. angielski i polski)
3. Uzdrawianie, Egzorcyzmy; Ośrodek Bogini - Studzianki k/Łodzi - Mirosława Tomaszewska tel. 44-615 4984 lub +48 602-397 477 e-mail: kontakt@zlotamira.com
4. Problem z założeniem konta lub logowaniem - napisz do webmastera Portalu Himavanti: bractwo.himawanti@gmail.com

#1 2019-02-08 20:59:59

Kadim

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2019-02-07
Posty: 124
Punktów :   

Serdeczne pozdrowienia

Mam na imię Kadim, uwielbiam przyrodę, interesuję się ezoteryką. Lubię ładną muzykę, dobrą kuchnię, piesze wycieczki, fajne filmy... Kultura, sztuka, rozwój osobisty itd.
Cieszy mnie, że na tym forum można się wiele dowiedzieć i wymienić swoimi poglądami o życiu i otaczającym nas świecie. Wiedza jest przeogromna, a wszechświaty takie wielkie. Wszelka wymiana doświadczeń i wiedzy jest cudowną sprawą, a to umożliwia właśnie to forum. Źródłem życia jest życie i od każdego z nas zależy jak je przeżyjemy.

Offline

 

#2 2019-02-08 21:29:18

Rudrani

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Serdeczne pozdrowienia

Witaj Kadim! Pozdrowienia :-) Piszesz o muzyce, cos w tematyce duchowej bys polecil?

Offline

 

#3 2019-02-09 16:44:05

Adilar

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 104
Punktów :   

Re: Serdeczne pozdrowienia

Witam, zacznę o wczorajszym dniu . Po pracy prowadziłem zajęcia Reiki , odwiedził mnie dawny  uczeń .nie ma w tym nic dziwnego ale sporo ludzi powraca,  czyli praca nie idzie na darmo. Miałem jeszcze wizytę jako bioenergteraputa, zeszło około półtora godziny.Wieczorem próbowałem coś w pisać lecz sił brakło. Mam do postawienia kominek jak    skończę, to wpuszczę zdjęcia na fejsa .Kominek piękna rzecz,  ciepło ognia rozgrzewa,, blaskiem swym światło rozsiewa ,ciemność rozprasza odwagi dodaje , tańce płomyków radość w sercu budzą, o ogniu, któryś potęgą,  mocą.w swej naturze nie pojętą.Ten, kto w przyjaźni z tobą zawsze pod ochroną mocy twej . tu się relaksuj ,odpoczywaj spokój
wnętrza umysłu serca odkrywaj.

Ostatnio edytowany przez Adilar (2019-02-09 16:45:55)

Offline

 

#4 2019-02-11 00:57:09

Mariici

BUDZICIEL

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 241
Punktów :   

Re: Serdeczne pozdrowienia

Och Kadim, tęskni mi się za wspólnymi śpiewami...


"Zwrócić się ku Światłu, przywołać choćby odrobinę Boskiej Świadomości z góry, i w jej świetle zapalić płomyczek wewnętrznej tęsknoty..."

Offline

 

#5 2019-02-11 16:05:14

 Kszirin

PIELGRZYM

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Serdeczne pozdrowienia

Kadim, kiedy twój kolejny koncert z duchowymi śpiewami? Może tym razem w Częstochowie? Cały czas słucham płyt zespołu Hariśa z dawnych lat. Pieśni są na prawdę piękne i pomocne w praktyce

Offline

 

#6 2019-04-03 21:22:55

Apoloniusz

PIELGRZYM

Zarejestrowany: 2018-05-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: Serdeczne pozdrowienia

O widzę, że tu mistrzowie sami, uczniów mają. To się chyba nie da pogadać. Ale to powitalny wątek, to witam po raz kolejny. Bo gdzieś się już witałem kiedyś. Jak się zapisałem na forum Himavanti.


Apollonios o Tyaneus - Ἀπολλώνιος ὁ Τυανεύς;
Pitagorejczyk Astro-Mag 3 p.e.ch. - 102 e.ch.

Offline

 

#7 2019-05-07 20:05:53

 Braahmi

BUDZICIEL

Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2019-04-26
Posty: 170
Punktów :   

Re: Serdeczne pozdrowienia

Witaj Kadim. Ja też interesuję się Ezoteryką i muzyką. Następnym razem kiedy się spotkamy to wezmę instrument i pogramy razem. Bardzo to lubię robić zwłaszcza z kimś kto czuje jak ja muzykę. Pozdrawiam

Offline

 

Om Om Om! Om Namah Śivaya! Mahadevaya! Mahakalaya! Om Namah Himavantyai Namah! MahaTripuraSundaryai! Om Śri Gurave Namah! Om Śri Lalitamohane Namah! Om Om Om!


pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Firefox New

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Na Firmycz najdete firem v kategorii Výroba