tuiteraz - 2018-09-03 16:20:10

Jak komunikować się z sercem i podejmować najlepsze decyzje?
Twoje serce zna odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania!
Naucz się komunikacji z tym niezwykłym centrum wiedzy.

“-Jeśli pragniesz uzdrowić swoją relację z sercem- centrum Twojej istoty- ten warsztat jest dla Ciebie!
-Jeśli chcesz oczyścić i zharmonizować relacje z najważniejszymi dla Ciebie osobami- to jest warsztat dla Ciebie.
-Jeśli chcesz poznać najgłębsze pragnienia swojego serca, odnaleźć swoje powołanie-czyli ścieżkę serca i aktywować swój potencjał- to jest warsztat dla Ciebie.
Zapraszam z serca, Dagmara Gmitrzak.”

Podczas warsztatu poznasz najnowsze odkrycia dotyczące istnienia inteligencji całkowicie niezależnej od Twojego mózgu! Miejscem jej ulokowania jest serce, a ona sama nazywana jest inteligencją serca. Co najważniejsze, ma ogromny wpływ na Twoje życie. Udowodniły to badania amerykańskich naukowców z Instytutu HeartMath w Stanach Zjednoczonych.
Zostały one zebrane przez Dagmarę Gmitrzak - trenerkę rozwoju osobistego, terapeutkę holistyczną, socjolożkę i autorkę książek. Od szesnastu lat pracuje ona z ludźmi korzystając z najnowszych naukowych odkryć. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem podczas warsztatów i w  przełomowej książce pt. ”Inteligencja serca”.

Naukowcy dowiedli, że ludzkie serce nie jest tylko pompą tłocząca krew, ale wyspecjalizowanym organem, który posiada układ nerwowy, który naukowcy nazywają małym mózgiem oraz pole elektromagnetyczne, silniejsze od tego, jakie wytwarza mózg. Serce ma swoją inteligencję. Jeśli rytm serca jest koherentny, możemy korzystać z jego intuicyjnej wiedzy.
Wiedzieli już o tym Indianie - rdzenni mieszkańcy obu Ameryk. Ich zdaniem, dzięki kontaktowi z „świętą przestrzenia serca”, możemy odczytywać informacje ważne dla naszego rozwoju. Indianie wierzą, że serce jest połączone w tajemniczy sposób z duszą człowieka. Każdy świadomy kontakt z tym organem, może być początkiem nowej przygody naszego życia, ale również jego zmiany, w takim kierunku, który jest dla nas najlepszy.
Podczas warsztatu poznasz wiele informacji istotnych dla Twojego rozwoju osobistego i duchowego. Poczujesz moc swojego serca oraz związanego z nim stanu koherencji, który ma ogromny wpływ na cały organizm, jak również na Twoje codzienne życie i relacje z ludźmi.

Podczas warsztatu:
•    Poznasz odkrycia dotyczące serca
•    Dowiesz się czym jest inteligencja serca
•    Nauczysz się komunikacji ze swoim sercem
•    Poznasz techniki odbierania od niego intuicyjnych informacji
•    Oczyścisz swoje serce z emocjonalnych toksyn
•    Aktywujesz w sercu wdzięczność za swoje życie
•    Nawiążesz głębszy związek z samym sobą oraz z wewnętrznym dzieckiem
•    Pokochasz bardziej siebie
•    Napełnisz miłością każdą komórkę swojego ciała
•    Połączysz się z niewyczerpanym źródłem miłości i radości w swoim sercu
•    Uzdrowisz relacje z przeszłymi partnerami, obecną bliską Ci osobą lub zdecydujesz czy pragniesz otworzyć się na nową relację
Popracujesz nad swoimi marzeniami

Podstawowe techniki:
•    Technika koherencji między sercem i mózgiem, która obniża poziom stresu, napięcia psychicznego, lęku, poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność, ułatwia podejmowanie decyzji.
•    Komunikacja z sercem i medytacja serca Heartfulness
•    Bycie w przestrzeni serca
•    Praca z polem serca, techniki kwantowe
•    Techniki harmonizowania relacji z bliskimi osobami
•    Techniki relaksacji
•    Techniki medytacyjne i oddechowe
•    Praca z głosem, śpiew serca
•    Twórcze wizualizacje
•    Praca z manifestacją  marzeń z wykorzystaniem energii serca
•    Technika „Mind and heart dialog”
•    Praca z czakrami i energią
•    “Droga każdego człowieka zapisana jest w jego sercu”  mądrość plemienia Czejenów

REKOMENDACJE:
“Uczęszczałam na warsztaty Pani Dagmary Gmitrzak przez dwa lata. Uczestniczyłam również kilkakrotnie w sesjach indywidualnych. Zajęcia były rewelacyjnym czasem pracy nad sobą, rozwojem osobistym…poprzez takie techniki jak ćwiczenia jogi, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ale przede wszystkim, to wtedy doświadczyłam pracy z czakrami – czyli zapoznałam się z energetyką człowieka, jej znaczeniem i ważnym aspektem, zarówno w pracy duchowej jak i fizycznej. (…) Cudowne, głębokie przeżycia, pomocne w zrozumieniu, niejednokrotnie tego co trudne, przeszkadzające w funkcjonowaniu… Dagmara Gmitrzak jest osobą, którą szczerze i zawsze polecę każdemu, kto pragnie rozwijać się i poznawać siebie…”
Aneta
“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.”
Agnieszka
“Jestem osobą z natury dość ostrożną, jeżeli chodzi o ufność do nowości w zagadnieniach psychologicznych. Pamiętam pierwsze spotkanie z Dagmarą i bijącą z niej dobrą energią. Widziałam, że jest osobą, której można zaufać. I tak to się zaczęło. Stałam się stałym uczestnikiem prowadzonych zajęć i warsztatów Dagmary, po których każdorazowo czuję pozytywną energię. Szczególnie jako doładowujące zapamiętałam warsztaty z czakrami. Mam wrażenie, że udział w zajęciach wymusił “naturalne” zmiany w moim życiu – są zatem mocne. Dagmara zajęcia prowadzi z dużą uważnością, troską i przekazuje dobrą energię otoczeniu. Dzięki zajęciom tym wzrosła szczególnie moja samoświadomość serca. (…) Zajęcia zdecydowanie warte polecenia.”
A.Ż.
„Pierwsze spotkanie z Dagmarą miałam rok temu. Nie spodziewałam się niczego szczególnego ani wyjątkowego, w zasadzie to chciałam być na innym warsztacie, ale tak jakoś wyszło, że trafiłam do niej. Zaskoczenie moje było ogromne. Niezwykle głębokie przeżycie, poruszające wewnętrzne obszary ciała i duszy. Absolutna magia!!
Dodam tylko, że na spotkaniu indywidualnym udało mi się w tak prosty i spokojny sposób uwolnić od problemu nękającego mnie od wielu lat, że wyszłam z niego oniemiała. Nazywam ją „szamanką”, bo niewątpliwie ma nadprzyrodzone zdolności.
Mogę tylko powiedzieć, żebyś dał,-a sobie szansę na zmiany, które pozwolą Ci pełniej cieszyć się życiem. Po prostu spróbuj.
Serce to drzwi do szczęścia, spokoju i miłości…innej drogi nie ma.
Jeśli próbowałeś inaczej i nie jesteś usatysfakcjonowany,-a, to znaczy że czas „COŚ” z tym zrobić.
Po prostu skontaktuj się z sercem, z prawdziwym sobą, a wszystko wokół zacznie wyglądać inaczej.
Powodzenia. „

„Zajęcia z Dagmarą to za każdym razem niesamowita podróż w głąb siebie. Odkrywam głębokie rzeczy o samej sobie które pozwalają mi na błyskawiczne transformacje. Ponadto Dagmara śpiewa, ma niesamowity głos i wiedzę o tym, co robi. Warto doświadczyć!”
Żaneta

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN:    5 - 7.10.2018

ROZPOCZĘCIE    5.10 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE    7.10 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:    Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU   
•    600 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU   
•    Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
•    Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
•    Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:   
•    Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
•    Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
•    Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:   
1.    Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.    Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.    Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.    Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.    Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 5-10.X.2018”.
6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!  W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:    BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
________________________________________
PROWADZĄCY

Gmitrzak Dagmara
Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, pieśniarka intuitywna, autorka książek z tematyki rozwoju osobistego.
Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych.
Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą ( m.inn Wielka Brytania, Chorwacja, Portugalia, Bali). Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Specjalizuje się w technikach pracy z ciałem, umysłem, sercem, systemem energetycznym. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Pracuje również z głosem, jako narzędziem do przywracania równowagi na wielu poziomach. Śpiewa intuitywnie, inspirując się muzyką świata.
Jest autorką siedmiu książek, m.inn: "Trening relaksacji. Jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji", „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”, „Trening Jaguara”.
Pisze teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS.
Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca świata, podczas których prowadzi również zajęcia warsztatowe (Bali, Hawaje).
www.rozwojosobisty.waw.pl

Отели California Trailer Park & Hotel znaki drogowe sklep finansowesprawy.pl jak-zrobic-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-slubne-tanie.eu