Himawant - 2015-06-29 13:32:28

Psychiatria to także psychuszki i łagry psychiatryczne mordujące z powodów politycznych

Historia Gminy Branice to przede wszystkim historia jej sołectw, ale szczególnie samych Branic, gdzie od końca XIX wieku funkcjonuje jedno z największych miejsc kaźni faszystowskich czy raczej inkwizycyjnych na ludności. Jak wiadomo obóz koncentracyjny czyli Polski Łagier w Berezie Kartuskiej nie był ani pierwszym ani jedynym miejscem kaźni dla heretyków, dysydentów, społecznych pasożytów czy rewolucjonistów. Na pewno łagier w Branicach oficjalnie zwany szpitalem powstał wcześniej niż ten w Berezie Kartuskiej, jako miejsce pracy przymusowej dla osób społecznie niepożądanych przez władze, bogaczy oraz katolicką inkwizycję kościelną. Można powiedzieć, że Branice rozwinęły się na łagrze. W Polsce pierwszy taki łagier "szpitalny" został założony w 1835 roku, a był nim formalnie Wojewódzki Zakład Psychiatryczny w Owińsku w dawnym województwie poznańskim, obecnie wielkopolskim,bardzo zasłużony w eliminacji dysydentów i heretyków, bo psychiatria w XIX jak wiadomo zastępowała skompromitowaną instytucję papieskiej inkwizycji i jej palenie na stosach.

http://www.eioba.pl/a/1ujn/branice-inkw … entracyjny

Warto wszystkie takie zbójeckie miejsca i instytucje kaźni dokonywanej bestialsko na narodzie polskim, dysydentach politycznych, mniejszościach wyznaniowych - bez skrupułów ujawniać i piętnować publicznie, aby raz na zawsze zostały zlikwidowane i potępione za zbójowanie psychiatryczne tak jak niemiecki obóz koncentracyjny Oświęcim czyli łagier Auschwitz-Birkenau...

A przy okazji o zbrodni podawania rispoleptu dla wyniszczenia ludziom mózgów!

http://www.eioba.pl/a/1ujo/rispolept-du … r-leczenia

Szczególnie jak się taki specyfik podaje ludziom zdrowym z powodów politycznych czy inkwizycyjnych, to jest to tylko wyniszczanie mózgów a nie jakieś leczenie, jest to plugawa gestapowska zbrodnia psychiatrii sądowej przeciwko ludzkości.

mechanik mercedes marketing distal wrocław przedszkole Piła